Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
ПАР 01:00
Депортиво Сантани Депортиво Сантани 0 - 5 Олимпия Асунсион Олимпия Асунсион
КОЛБ 01:00
Кукута Депортиво Кукута Депортиво 3 - 1 Атлетико ФК Атлетико ФК
БРА 02:00
Сеара Сеара 0 - 0 Ботафого Ботафого
КОЛА 02:00
Депортиво Пасто Депортиво Пасто 0 - 1 Мильонариос Мильонариос
НХЛ 02:30
Отава Сенатърс Отава Сенатърс 4 - 1 Далас Старс Далас Старс
НХЛ 02:30
Торонто Мейпъл Лийвс Торонто Мейпъл Лийвс 4 - 1 ЛА Кингс ЛА Кингс
НХЛ 02:30
Монреал Кънейдиънс Монреал Кънейдиънс 7 - 3 Детройт Ред Уингс Детройт Ред Уингс
НХЛ 03:00
Нешвил Предатърс Нешвил Предатърс 4 - 2 Минесота Уайлд Минесота Уайлд
НФЛ 03:15
Грийн Бей Пакърс Грийн Бей Пакърс 33 - 30 Сан Франциско Фортинайнърс Сан Франциско Фортинайнърс
ЯМК 04:35
Уотърхаус Уотърхаус 2 - 2 Кавалиър Кавалиър
МФВСЖ 10:10
Италия (волейбол, Ж) Италия (волейбол, Ж) 1 - 3 Сърбия (волейбол, Ж) Сърбия (волейбол, Ж)
БГК18 10:30
Нефтохимик (18) Нефтохимик (18) 3 - 1 Витоша Бистрица (18) Витоша Бистрица (18)
БГК18 10:30
Септември София (18) Септември София (18) 1 - 1 Добруджа 1919 (18) Добруджа 1919 (18)
ТРКК 11:00
Екатерина Макарова Екатерина Макарова 0 - 2 Онс Джабер Онс Джабер
ТРКК 11:00
Рикардас Беранкис Рикардас Беранкис 1 - 0 Денис Истомин Денис Истомин
ТЛЛО 11:00
Фиона Феро Фиона Феро 2 - 1 Моника Никулеску Моника Никулеску
ТЛЛО 11:10
Мария Сакари Мария Сакари 0 - 2 Маргарита Гаспарян Маргарита Гаспарян
ТРКК 11:10
Егор Герасимов Егор Герасимов 2 - 1 Дамир Джумхур Дамир Джумхур
БГК18 11:30
Левски София (18) Левски София (18) 1 - 1 Ботев Пловдив (18) Ботев Пловдив (18)
БГК18 12:00
Сокол Марково (18) Сокол Марково (18) 4 - 0 Ботев 57 (18) Ботев 57 (18)
ТРКК 12:30
Евгени Донской Евгени Донской 2 - 0 Михаил Кукушкин Михаил Кукушкин
ТЛЛО 12:30
Карла Суарес Наваро Карла Суарес Наваро 2 - 0 Кристина Плишкова Кристина Плишкова
ТРКК 12:30
Ирина Хромачьова Ирина Хромачьова 0 - 2 Вера Звонарьова Вера Звонарьова
ТБЮО 13:00
Иля Ивашка Иля Ивашка 2 - 0 Робин Хаасе Робин Хаасе
ТРКК 13:00
Йохана Конта Йохана Конта 2 - 0 Елиз Мертенс Елиз Мертенс
ТШИСО 13:00
Джон Милман Джон Милман 2 - 1 Алексей Попирин Алексей Попирин
ТШИСО 13:00
Хьон Чунг Хьон Чунг 2 - 0 Тейлър Хари Фриц Тейлър Хари Фриц
ЯП2 13:00
Токушима Вортис Токушима Вортис 0 - 1 Вентфорет Кофу Вентфорет Кофу
ТБЮО 13:00
Ян-Ленард Стръф Ян-Ленард Стръф 2 - 0 Констант Лестиен Констант Лестиен
МФВСЖ 13:20
Холандия (волейбол, Ж) Холандия (волейбол, Ж) 1 - 3 Китай (волейбол, Ж) Китай (волейбол, Ж)
МЖД 13:35
Япония Япония 4 - 3 Уругвай Уругвай
БГК18 14:00
Локомотив Горна Оряховица (18) Локомотив Горна Оряховица (18) 2 - 7 Берое (18) Берое (18)
БГК18 14:00
Лудогорец (18) Лудогорец (18) 2 - 0 ЦСКА София (18) ЦСКА София (18)
БГК18 14:00
Янтра Габрово (18) Янтра Габрово (18) 0 - 8 Черно море (18) Черно море (18)
МЖД 14:00
Република Корея Република Корея 2 - 2 Панама Панама
ТРКК 14:00
Малек Джазири Малек Джазири 0 - 2 Мирза Башич Мирза Башич
ТЛЛО 14:25
Далила Якупович Далила Якупович 2 - 1 Катерина Козлова Катерина Козлова
МЖД 14:30
Лаос Лаос 1 - 4 Монголия Монголия
МЖД 14:30
Камбоджа Камбоджа 1 - 2 Сингапур Сингапур
ТШИСО 14:30
Фернандо Вердаско Фернандо Вердаско 2 - 0 Матю Ебдън Матю Ебдън
КАНКФ 14:30
Мадагаскар Мадагаскар 1 - 0 Екваториална Гвинея Екваториална Гвинея
МЖД 14:30
Индонезия Индонезия 1 - 1 Хонг Конг Хонг Конг
ИРАА 14:45
Шахрдари Табриз Шахрдари Табриз 1 - 2 Арванд Хоремшехр Арванд Хоремшехр
ИРАА 14:45
Алуминум Арак Алуминум Арак 2 - 2 Шахин Бушер Шахин Бушер
ТРКК 14:50
Беноа Пер Беноа Пер 2 - 1 Миша Зверев Миша Зверев
ЕП19 15:00
Естония (19) Естония (19) 0 - 0 Финландия (19) Финландия (19)
ЕП19 15:00
Дания (19) Дания (19) 0 - 1 Италия (19) Италия (19)
ЕП19 15:00
Словакия (19) Словакия (19) 1 - 4 Украйна (19) Украйна (19)
ЕП19 15:00
Фарьорски острови (19) Фарьорски острови (19) 1 - 2 Босна и Херцеговина (19) Босна и Херцеговина (19)
ЕП19 15:00
Албания (19) Албания (19) 0 - 1 Норвегия (19) Норвегия (19)
ЕП19 15:00
Република Ирландия (19) Република Ирландия (19) 2 - 1 Холандия (19) Холандия (19)
КАНКФ 15:00
Коморос Коморос 2 - 2 Мароко Мароко
МЖД 15:00
Китай Китай 2 - 0 Сирия Сирия
ТЛЛО 15:10
Андреа Петкович Андреа Петкович 2 - 0 Алисън ван Ойтванк Алисън ван Ойтванк
ТБЮО 15:20
Жил Симон Жил Симон 2 - 0 Сергей Стаховски Сергей Стаховски
ТРКК 15:25
Кристина Младенович Кристина Младенович 2 - 0 Анна Калинская Анна Калинская
ИТЛП 15:30
ФК Риети ФК Риети 0 - 1 Вибонезе Вибонезе
ЕП21 15:30
Македония (21) Македония (21) 6 - 1 Гибралтар (21) Гибралтар (21)
КАНКФ 15:30
Малави Малави 0 - 0 Камерун Камерун
КОСОВ 15:45
Фламуртари Прищина Фламуртари Прищина 0 - 3 Дреница Србица Дреница Србица
КОСОВ 15:45
Лирия Призрен Лирия Призрен 0 - 4 Трепча 89 Трепча 89
МЖД 15:45
Малайзия Малайзия 0 - 1 Киргизстан Киргизстан
КАНКФ 16:00
Бурунди Бурунди 1 - 1 Мали Мали
КАНКФ 16:00
Южен Судан Южен Судан 0 - 1 Габон Габон
УГАНД 16:00
Полис Кампала Полис Кампала 1 - 3 Експрес Експрес
КАНКФ 16:00
Есватини Есватини 0 - 2 Египет Египет
ТРКК 16:05
Душан Лайович Душан Лайович 2 - 1 Филип Хорански Филип Хорански
ТШИСО 16:10
Тенис Сандгрен Тенис Сандгрен 2 - 0 Лука Пуи Лука Пуи
ЕП19 16:30
Унгария (19) Унгария (19) 2 - 1 Австрия (19) Австрия (19)
УГАНД 16:30
Тооро Юнайтед Тооро Юнайтед 1 - 2 Джинджа ССС Джинджа ССС
УГАНД 16:30
БУЛ БУЛ 3 - 0 Падиха Блек Ейнджълс Падиха Блек Ейнджълс
ТЛЛО 16:30
Щефани Фьогеле Щефани Фьогеле 0 - 2 Гарбине Мугуруса Гарбине Мугуруса
ТЛЛО 16:30
Белинда Бенчич Белинда Бенчич 2 - 0 Аранча Рус Аранча Рус
ЕП19 16:30
Косово (19) Косово (19) 1 - 4 Словения (19) Словения (19)
КАНКФ 16:30
Сейшели Сейшели 0 - 0 ЮАР ЮАР
КАНКФ 16:30
Руанда Руанда 1 - 1 Гвинея Гвинея
ИРАА 16:45
Шахрдари Махшехр Шахрдари Махшехр 2 - 1 Малаван Малаван
ТШИСО 16:45
Лукаш Лачко Лукаш Лачко 2 - 0 Таро Даниел Таро Даниел
ТРКК 16:50
Андреас Сепи Андреас Сепи 2 - 0 Мартин Клижан Мартин Клижан
КАНКФ 17:00
Танзания Танзания 2 - 0 Кабо Верде Кабо Верде
КХЛ 17:00
ХК Трактор ХК Трактор 1 - 1 ХК Сибир Новосибирск ХК Сибир Новосибирск
КХЛ 17:00
ХК Автомобилист ХК Автомобилист 1 - 2 Барис Астана Барис Астана
ТЛЛО 17:00
Южени Бушар Южени Бушар 2 - 0 Тимеа Бабош Тимеа Бабош
КАНКФ 17:00
Централноафриканска република Централноафриканска република 0 - 0 Кот д Ивоар Кот д Ивоар
УЕФЛН 17:00
Казахстан Казахстан 4 - 0 Андора Андора
КХЛ 17:00
Металург Магнитогорск Металург Магнитогорск 1 - 1 Салават Юлаев Салават Юлаев
ТРКК 17:00
Ализе Корне Ализе Корне 2 - 1 Наталия Вихлянцева Наталия Вихлянцева
ЕП21 17:00
Черна гора (21) Черна гора (21) 5 - 1 Казахстан (21) Казахстан (21)
МЖД 17:00
Узбекистан Узбекистан 2 - 0 Катар Катар
КАНКФ 18:00
Нигер Нигер 1 - 2 Тунис Тунис
МЖП19 18:00
Чехия (19) Чехия (19) 0 - 0 Португалия (19) Португалия (19)
КАНКФ 18:00
Бенин Бенин 1 - 0 Алжир Алжир
МЖД 18:00
ОАЕ ОАЕ 0 - 2 Венецуела Венецуела
ЕП21 18:00
Малта (21) Малта (21) 1 - 1 Кипър (21) Кипър (21)
ЕП21 18:00
Израел (21) Израел (21) 3 - 0 Косово (21) Косово (21)
ТРКК 18:30
Ник Кирьос Ник Кирьос 2 - 1 Андрей Рубльов Андрей Рубльов
МЖД 18:30
Оман Оман 0 - 0 Еквадор Еквадор
ТЛЛО 18:30
Йохана Ларсон Йохана Ларсон 1 - 2 Катерина Синякова Катерина Синякова
ЕП21 19:00
Австрия (21) Австрия (21) 3 - 2 Русия (21) Русия (21)
ЕП19 19:00
Швейцария (19) Швейцария (19) 1 - 2 Испания (19) Испания (19)
ЕП19 19:00
Андора (19) Андора (19) 0 - 2 Беларус (19) Беларус (19)
ТШИСО 19:00
Брадли Клан Брадли Клан 2 - 1 Мариус Копил Мариус Копил
ЕП21 19:00
Дания (21) Дания (21) 3 - 0 Фарьорски острови (21) Фарьорски острови (21)
ВШЛМ 19:00
ВК Нефтохимик Бургас ВК Нефтохимик Бургас 3 - 1 ВК Младост Бръчко ВК Младост Бръчко
ТЛЛО 19:00
Манди Минела Манди Минела 0 - 2 Кирстен Флипкенс Кирстен Флипкенс
ЕП21 19:00
Финландия (21) Финландия (21) 0 - 2 Литва (21) Литва (21)
СЛОВК 19:00
Похроние Похроние 2 - 3 Серед Серед
КАНКФ 19:00
Лесото Лесото 0 - 2 Уганда Уганда
ЕП21 19:00
Естония (21) Естония (21) 2 - 2 Албания (21) Албания (21)
МЖД 19:00
Иран Иран 2 - 1 Боливия Боливия
КХЛ 19:00
ХК Динамо Рига ХК Динамо Рига 0 - 1 Амур Хабаровск Амур Хабаровск
УЕФЛН 19:00
Армения Армения 4 - 0 Македония Македония
ЕП21 19:00
Сърбия (21) Сърбия (21) 0 - 0 Армения (21) Армения (21)
ЕП21 19:00
Полша (21) Полша (21) 3 - 0 Грузия (21) Грузия (21)
МЖД 19:15
Бахрейн Бахрейн 4 - 1 Мианмар Мианмар
ЕП21 19:15
Германия (21) Германия (21) 2 - 0 Република Ирландия (21) Република Ирландия (21)
ЕП21 19:15
Норвегия (21) Норвегия (21) 1 - 1 Азербайджан (21) Азербайджан (21)
ТБЮО 19:30
Жо-Вилфрид Цонга Жо-Вилфрид Цонга 2 - 1 Гуидо Пея Гуидо Пея
КХЛ 19:30
ХК Витяз ХК Витяз 4 - 1 ХК Череповец ХК Череповец
КХЛ 19:30
ХК Динамо Минск ХК Динамо Минск 1 - 3 ХК Динамо Москва ХК Динамо Москва
КХЛ 19:30
АК Барс АК Барс 2 - 3 Йокерит Йокерит
КАНКФ 19:30
Гамбия Гамбия 0 - 1 Того Того
КХЛ 19:30
ХК ЦСКА Москва ХК ЦСКА Москва 3 - 4 Кунлун Ред Стар Кунлун Ред Стар
ТШИСО 19:30
Микаел Юмер Микаел Юмер 0 - 2 Ернест Гулбис Ернест Гулбис
ЕП21 19:30
Холандия (21) Холандия (21) 3 - 0 Украйна (21) Украйна (21)
ЕП21 19:30
Швеция (21) Швеция (21) 0 - 3 Белгия (21) Белгия (21)
ЕП21 19:30
Шотландия (21) Шотландия (21) 0 - 2 Англия (21) Англия (21)
ЕП21 19:30
Андора (21) Андора (21) 0 - 0 Латвия (21) Латвия (21)
ДАН1 19:30
Роскилде Роскилде 1 - 1 Нествед Нествед
ЕП21 19:30
Унгария (21) Унгария (21) 1 - 2 Турция (21) Турция (21)
ИТЛП 19:30
Катанзаро Катанзаро 0 - 3 Юве Стабия Юве Стабия
КХЛ 19:30
ХК Слован ХК Слован 4 - 3 Адмирал Владивосток Адмирал Владивосток
ЕП21 19:45
Исландия (21) Исландия (21) 2 - 7 Испания (21) Испания (21)
ЕП21 19:45
Франция (21) Франция (21) 1 - 1 Словения (21) Словения (21)
КАНКФ 20:00
Намибия Намибия 1 - 0 Мозамбик Мозамбик
КАНКФ 20:00
Мавритания Мавритания 1 - 0 Ангола Ангола
КАНКФ 20:00
Ботсвана Ботсвана 0 - 0 Буркина Фасо Буркина Фасо
ГЕР3 20:00
Халешер Халешер 0 - 1 Ханза Рощок Ханза Рощок
КАНКФ 20:00
Зимбабве Зимбабве 1 - 1 ДР Конго ДР Конго
ЕП21 20:00
Люксембург (21) Люксембург (21) 1 - 0 България (21) България (21)
ЕП21 20:00
Уелс (21) Уелс (21) 3 - 1 Швейцария (21) Швейцария (21)
ББЕЛ 20:15
БК Дарушафака БК Дарушафака 71 - 63 КК Будучност КК Будучност
ТЛЛО 20:30
Юлия Гьоргес Юлия Гьоргес 2 - 0 Виктория Кузмова Виктория Кузмова
КАНКФ 20:30
Судан Судан 0 - 1 Сенегал Сенегал
МЖД 20:45
Бразилия Бразилия 1 - 0 Аржентина Аржентина
ЕП21 21:00
Португалия (21) Португалия (21) 4 - 2 Босна и Херцеговина (21) Босна и Херцеговина (21)
ИСПК 21:00
Елче Елче 1 - 4 Кордоба Кордоба
КАНКФ 21:00
Либия Либия 2 - 3 Нигерия Нигерия
ЕП21 21:00
Румъния (21) Румъния (21) 4 - 0 Лихтенщайн (21) Лихтенщайн (21)
КАНКФ 21:00
Либерия Либерия 2 - 1 Конго Конго
ББЕЛ 21:05
БК Макаби Тел Авив БК Макаби Тел Авив 86 - 89 БК ЦСКА Москва БК ЦСКА Москва
НЛП 21:30
Бърджис Хил Таун Бърджис Хил Таун 0 - 1 Уингейт & Финчли Уингейт & Финчли
ББЕЛ 21:30
БК Байерн Мюнхен БК Байерн Мюнхен 80 - 79 БК Панатинайкос БК Панатинайкос
ЕП21 21:30
Северна Ирландия (21) Северна Ирландия (21) 1 - 0 Словакия (21) Словакия (21)
ИТЛП 21:30
Кавезе Кавезе 3 - 1 Матера Матера
ИТЛП 21:30
Катания Катания 3 - 1 Трапани Трапани
ИТЛП 21:30
Монополи Монополи 3 - 0 Паганезе Паганезе
ФАТ 21:30
Уестфийлд (Съри) Уестфийлд (Съри) 2 - 3 Ашфорд Таун (Мидълсекс) Ашфорд Таун (Мидълсекс)
ИТЛП 21:30
Бишелие Бишелие 0 - 0 Сикула Леонцио Сикула Леонцио
НЛП 21:45
Енфийлд Таун Енфийлд Таун 0 - 0 Брайтлингсий Риджънт Брайтлингсий Риджънт
НЛП 21:45
Фарзли Селтик Фарзли Селтик 3 - 2 Бамбър Бридж Бамбър Бридж
МЖД 21:45
Белгия Белгия 1 - 1 Холандия Холандия
ФАТ 21:45
Тейм Юнайтед Тейм Юнайтед 1 - 0 Ларкхол Атлетик Ларкхол Атлетик
УЕФЛН 21:45
Словения Словения 1 - 1 Кипър Кипър
МЖД 21:45
Дания Дания 2 - 0 Австрия Австрия
ФАТ 21:45
Тадкастър Албиън Тадкастър Албиън 0 - 2 Дройлздън Дройлздън
ФАТ 21:45
Стамфорд Стамфорд 1 - 0 Белпър Таун Белпър Таун
ФАТ 21:45
Лъфбъроу Динамо Лъфбъроу Динамо 2 - 5 Лийк Таун Лийк Таун
ФАТ 21:45
Рамсгейт Рамсгейт 1 - 0 Финикс Спортс Финикс Спортс
ФАТ 21:45
АФК Мансфийлд АФК Мансфийлд 2 - 1 Сохям Таун Рейнджърс Сохям Таун Рейнджърс
МЖД 21:45
Швеция Швеция 1 - 1 Словакия Словакия
ФАТ 21:45
Норт Лий Норт Лий 1 - 5 АФК Тотън АФК Тотън
ТШИСО 21:45
Алекс Де Мино Алекс Де Мино 1 - 2 Филип Колшрайбер Филип Колшрайбер
УЕФЛН 21:45
Норвегия Норвегия 1 - 0 България България
УЕЛС 21:45
Конас Кий Конас Кий 3 - 1 Цефн Друидс Цефн Друидс
НЛП 21:45
Ст. Ивс Таун Ст. Ивс Таун 0 - 1 Биглъсуейд Таун Биглъсуейд Таун
НЛП 21:45
Тамуърт Тамуърт 0 - 0 Кетъринг Таун Кетъринг Таун
НЛП 21:45
Бекънсфийлд Таун Бекънсфийлд Таун 7 - 0 Чесхям Юнайтед Чесхям Юнайтед
НЛП 21:45
Дорчестър Таун Дорчестър Таун 1 - 2 Таунтън Таун Таунтън Таун
НЛП 21:45
Госпорт Бъроу Госпорт Бъроу 3 - 2 Пуул Таун Пуул Таун
НЛП 21:45
Солсбъри Солсбъри 2 - 0 Мертир Таун Мертир Таун
НЛП 21:45
Суиндън Супермарин Суиндън Супермарин 4 - 2 Фарнбъроу Фарнбъроу
НЛП 21:45
Тивертън Таун Тивертън Таун 1 - 2 Уеймът Уеймът
НЛП 21:45
Уолтън Кежуълс Уолтън Кежуълс 3 - 1 Стейнс Таун Стейнс Таун
НЛП 21:45
Уимбърн Таун Уимбърн Таун 3 - 2 Фром Таун Фром Таун
УЕФЛН 21:45
Франция Франция 2 - 1 Германия Германия
УЕФЛН 21:45
Украйна Украйна 1 - 0 Чехия Чехия
УЕФЛН 21:45
Република Ирландия Република Ирландия 0 - 1 Уелс Уелс
УЕФЛН 21:45
Гибралтар Гибралтар 2 - 1 Лихтенщайн Лихтенщайн
НЛП 21:45
Ройстън Таун Ройстън Таун 5 - 0 Ст. Неотс Таун Ст. Неотс Таун
НЛП 21:45
Реддич Юнайтед Реддич Юнайтед 2 - 1 Ръшхол Олимпик Ръшхол Олимпик
НЛП 21:45
Лейстън Лейстън 1 - 5 Кингс Лин Таун Кингс Лин Таун
НЛП 21:45
АФК Хорнчърч АФК Хорнчърч 1 - 5 Люис Люис
НЛП 21:45
Богнор Реджис Таун Богнор Реджис Таун 2 - 4 Фолкестън Инвикта Фолкестън Инвикта
НЛП 21:45
Грантхям Таун Грантхям Таун 2 - 3 Нантуич Таун Нантуич Таун
НЛП 21:45
Хеднесфорд Таун Хеднесфорд Таун 0 - 1 Ланкастър Сити Ланкастър Сити
НЛП 21:45
Нийдхям Маркет Нийдхям Маркет 1 - 0 Лоустофт Таун Лоустофт Таун
НЛП 21:45
Хайд Юнайтед Хайд Юнайтед 4 - 1 Саут Шийлдс Саут Шийлдс
НЛП 21:45
Миклоувър Спортс Миклоувър Спортс 0 - 0 Матлок Таун Матлок Таун
НЛП 21:45
Скарбъроу Атлетик Скарбъроу Атлетик 4 - 0 Бъкстън Бъкстън
НЛП 21:45
Уъркингтън Уъркингтън 1 - 2 Уитби Таун Уитби Таун
УЕФЛН 21:45
Латвия Латвия 0 - 3 Грузия Грузия
НЛП 21:45
Баруел Баруел 2 - 1 Банбъри Юнайтед Банбъри Юнайтед
ТРКК 21:50
Дария Гаврилова Дария Гаврилова 2 - 0 Виталия Дяченко Виталия Дяченко
ББЕЛ 22:00
БК Гран Канария БК Гран Канария 87 - 86 ФК Барселона (баскетбол) ФК Барселона (баскетбол)
ТБЮО 22:00
Гаел Монфис Гаел Монфис 2 - 0 Рубен Бемелманс Рубен Бемелманс
ТЛЛО 22:30
Даяна Ястремска Даяна Ястремска 2 - 1 Варвара Лепченко Варвара Лепченко