Срещи

Предстоящи срещи

Лига 1 X 2 още
МЖД Испания Испания 21:45 Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина 1.23 6.05 13.10
УЕФЛН Швейцария Швейцария 21:45 Белгия Белгия 3.49 3.43 2.23
УЕФЛН Гърция Гърция 21:45 Естония Естония 1.32 4.82 12.51
ЛБСА БК Рейер Венеция БК Рейер Венеция 21:45 БК Олимпия Милано БК Олимпия Милано 2.17 10.00 1.67
УЕФЛН Унгария Унгария 21:45 Финландия Финландия 2.19 3.14 3.89
АРЖБ Гилермо Браун Гилермо Браун 22:00 Вила Далмине Вила Далмине 2.52 2.72 3.50
ЯМК Монтего Бей Юнайтед Монтего Бей Юнайтед 22:00 Уотърхаус Уотърхаус 2.50 3.20 2.50
НАССБ ЮТ-Арлингтън Маверикс ЮТ-Арлингтън Маверикс 22:00 ЮК Дейвис Агис ЮК Дейвис Агис
ЯМК Дънбехолдън Дънбехолдън 22:00 Портмор Юнайтед Портмор Юнайтед 4.75 3.75 1.57
ЯМК Хъмбъл Лайънс Хъмбъл Лайънс 22:00 Рено Рено 1.80 3.60 3.60
ЧИЛИБ Кобресал Кобресал 22:00 Сантяго Уондърърс Сантяго Уондърърс 1.75 3.40 4.20
НАССБ Троя Троянс Троя Троянс 22:00 Сентръл Арканзас Беърс Сентръл Арканзас Беърс 1.22 10.00 4.22
БРА Спорт Ресифе Спорт Ресифе 22:00 Фламенго Фламенго 3.45 3.32 2.27
НАССБ Джаксънвил Долфинс Джаксънвил Долфинс 22:05 Чатануга Мокс Чатануга Мокс 1.79 10.00 2.03
АРЖ Сан Лоренсо Сан Лоренсо 22:10 Атлетико Тукуман Атлетико Тукуман
АРЖК Темперлей Темперлей 22:10 Росарио Сентрал Росарио Сентрал 4.69 3.07 1.94
КОЛБ Унион Магдалена Унион Магдалена 22:15 Кукута Депортиво Кукута Депортиво 2.04 3.10 3.50
НАССБ Арканзас Рейзърбекс Арканзас Рейзърбекс 22:30 Индиана Хуусиърс Индиана Хуусиърс 2.28 10.00 1.62
НАССБ Манхатън Джаспърс Манхатън Джаспърс 22:30 ЮНК Ашвил Булдогс ЮНК Ашвил Булдогс 1.55 10.00 2.48
НАССБ Южна Дакота Койотис Южна Дакота Койотис 22:30 Еър Форс Фалкънс Еър Форс Фалкънс
МЖД20 Венецуела (20) Венецуела (20) 22:30 Перу (20) Перу (20) 2.10 3.60 2.80
НБА Минесота Тимбъруулвс Минесота Тимбъруулвс 22:30 Мемфис Гризлис Мемфис Гризлис 1.47 10.00 2.75
ПАР Генерал Диас Генерал Диас 22:40 Индепендиенте Кампо Гранде Индепендиенте Кампо Гранде 2.64 2.98 2.99
НАССБ Браун Беърс Браун Беърс 23:00 Арми Уест Пойнт Блек Найтс Арми Уест Пойнт Блек Найтс 1.52 10.00 2.55
НАССБ Сиатъл Редхоукс Сиатъл Редхоукс 23:00 Саутърн Юта Тъндърбърдс Саутърн Юта Тъндърбърдс 1.40 10.00 2.95
НАССБ Южна Каролина Геймкокс Южна Каролина Геймкокс 23:00 Джордж Вашингтон Колониълс Джордж Вашингтон Колониълс
НАССБ Западна Вирджиния Маунтинийърс Западна Вирджиния Маунтинийърс 23:00 Сейнт Джоузефс Хоукс Сейнт Джоузефс Хоукс 1.28 10.00 3.68
БРА Сао Пауло Сао Пауло 23:00 Крузейро Крузейро 1.81 3.23 5.77
НАССБ Оклахома Стейт Каубойс Оклахома Стейт Каубойс 23:00 Кол. ъф Чарлстън Кугърс Кол. ъф Чарлстън Кугърс 1.38 10.00 2.97
ЕСАЛ Мюнисипал Лимено Мюнисипал Лимено 23:00 Йокоро Йокоро 2.59 2.97 3.02
НАССБ Мериленд Терапинс Мериленд Терапинс 23:00 Маунт Стейт Мерис Маунтънийърс Маунт Стейт Мерис Маунтънийърс
НАССБ Кент Стейт Голдън Флашес Кент Стейт Голдън Флашес 23:00 Алкорн Стейт Брейвс Алкорн Стейт Брейвс 1.05 10.00 9.83
БРА Гремио Гремио 23:00 Шапекоенсе Шапекоенсе 1.40 4.54 8.99
НФЛ Аризона Кардиналс Аризона Кардиналс 23:05 Оуклънд Райдърс Оуклънд Райдърс 1.40 3.05
НФЛ Лос Анджелис Чарджърс Лос Анджелис Чарджърс 23:05 Денвър Бронкос Денвър Бронкос 1.29 3.70
БОЛ Аурора Аурора 23:15 Вилстерман Вилстерман 4.99 4.16 1.61
НФЛ Ню Орлиънс Сейнтс Ню Орлиънс Сейнтс 23:25 Филаделфия Ийгълс Филаделфия Ийгълс 1.26 4.00

Срещи на живо

Лига още
БЪЛЖЛ Пълдин (Ж) Пълдин (Ж) - Енко Пловдив (Ж) Енко Пловдив (Ж)
БЪЛЖЛ Спортика (Ж) Спортика (Ж) - Риал Ковачевци (Ж) Риал Ковачевци (Ж)
БЪЛЖЛ Супер Спорт (Ж) Супер Спорт (Ж) - Локомотив Стара Загора (Ж) Локомотив Стара Загора (Ж)
БЪЛЖЛ Етър ВТ (Ж) Етър ВТ (Ж) - Севлиево (Ж) Севлиево (Ж)
ЛБСА БК Динамо Сасари БК Динамо Сасари - Пистоя Баскет Пистоя Баскет
МЖД20 Португалия (20) Португалия (20) - Словакия (20) Словакия (20)
НАССБ ФИЮ Голдън Пантърс ФИЮ Голдън Пантърс - Йънгстаун Стейт Пенгуинс Йънгстаун Стейт Пенгуинс
ИТСЛЕ Палаволо Модена Палаволо Модена - Волей Лубе Волей Лубе
ИТСЛЕ Ема Вилас Ема Вилас - Волей Милано Волей Милано
НАССБ Джорджтаун Хояс Джорджтаун Хояс - Южна Флорида Булс Южна Флорида Булс
МЖД20 Боливия (20) Боливия (20) - Еквадор (20) Еквадор (20)
ГВАТ Антигуа ГФК Антигуа ГФК - Депортиво Санарате Депортиво Санарате
ИТЛП Лукезе Лукезе - Робур Сиена Робур Сиена
НФЛ Балтимор Рейвънс Балтимор Рейвънс - Синсинати Бенгалс Синсинати Бенгалс
НФЛ Детройт Лайънс Детройт Лайънс - Каролина Пантърс Каролина Пантърс
НФЛ Индианаполис Колтс Индианаполис Колтс - Тенеси Тайтънс Тенеси Тайтънс
НФЛ Атланта Фалкънс Атланта Фалкънс - Далас Каубойс Далас Каубойс
НФЛ Ню Йорк Джайънтс Ню Йорк Джайънтс - Тампа Бей Бъканиърс Тампа Бей Бъканиърс
НФЛ Вашингтон Редскинс Вашингтон Редскинс - Хюстън Тексънс Хюстън Тексънс
НФЛ Джаксънвил Джагуарс Джаксънвил Джагуарс - Питсбърг Стийлърс Питсбърг Стийлърс
ИТЛП Триестина Триестина - ЛР Виченца Виртус ЛР Виченца Виртус
НХЛ Ню Йорк Айлъндърс Ню Йорк Айлъндърс - Далас Старс Далас Старс
НАССБ Евънсвил Ейсес Евънсвил Ейсес - Тексас Саутърн Тайгърс Тексас Саутърн Тайгърс
ЛБСА Баскет Бриндиси Баскет Бриндиси - БК Бреша Леонеса БК Бреша Леонеса
НАССБ Монмаут Хоукс Монмаут Хоукс - КСЮ Фулъртън Тайтънс КСЮ Фулъртън Тайтънс
ТААТП Новак Джокович Новак Джокович - Александър Зверев Александър Зверев
НАССБ Провидънс Фрайърс Провидънс Фрайърс - Мичиган Уулвърийнс Мичиган Уулвърийнс
НАССБ Сакред Харт Пайънийърс Сакред Харт Пайънийърс - Масачузец Лоуел Масачузец Лоуел
НАССБ Уичита Стейт Шокърс Уичита Стейт Шокърс - Алабама Кримсън Тайд Алабама Кримсън Тайд
БРА Парана Парана - Палмейрас Палмейрас
БОЛ Сан Хосе Сан Хосе - Реал Потоси Реал Потоси
БРА Ботафого Ботафого - Интернасионал Интернасионал
НАССБ Флорида Атлантик Оус Флорида Атлантик Оус - Инкърнейт Уърд Кардиналс Инкърнейт Уърд Кардиналс
БРА Америка Минейро Америка Минейро - Сантос Сао Пауло Сантос Сао Пауло
НАССБ Лафайет Леопардс Лафайет Леопардс - Ст. Франсис Ню Йорк Териърс Ст. Франсис Ню Йорк Териърс
НАССБ Кембъл Файтинг Кемълс Кембъл Файтинг Кемълс - Остин Пий Говърнърс Остин Пий Говърнърс
НАССБ Оклахома Суунърс Оклахома Суунърс - Уофорд Териърс Уофорд Териърс
НАССБ Неви Мидшипмън Неви Мидшипмън - Брайънт Булдогс Брайънт Булдогс
НАССБ Охайо Стейт Бъкийс Охайо Стейт Бъкийс - Южна Каролина Стейт Булдогс Южна Каролина Стейт Булдогс

Изминали срещи

лига час среща/резултат
НАССБ 00:00
БЙЮ Кугърс БЙЮ Кугърс 91 - 60 Алабама А&М Булдогс Алабама А&М Булдогс
НАССБ 00:00
ЮК Санта Барбара Гаучос ЮК Санта Барбара Гаучос 88 - 69 Монтана Стейт Бобкетс Монтана Стейт Бобкетс
НАССБ 00:00
Маями Охайо Редхоукс Маями Охайо Редхоукс 71 - 73 Монтана Гризлис Монтана Гризлис
НАССБ 00:00
Виланова Уайлдкетс Виланова Уайлдкетс 60 - 60 Фърман Паладинс Фърман Паладинс
МЕК2 00:00
Минерос де Сакатекас Минерос де Сакатекас 0 - 1 Дорадос Дорадос
НАССБ 00:00
Саутийстърн Луизиана Лайънс Саутийстърн Луизиана Лайънс 69 - 57 Стетсън Хатърс Стетсън Хатърс
НАССБ 00:00
Ийстърн Кентъки Колонелс Ийстърн Кентъки Колонелс 85 - 90 Нортърн Айова Пантърс Нортърн Айова Пантърс
НАССФ 00:00
Коустъл Каролина Коустъл Каролина 17 - 41 Джорджия Саутърн Джорджия Саутърн
НАССФ 00:00
Сан Хосе Стейт Сан Хосе Стейт 12 - 21 Невада-Рено Невада-Рено
НАССФ 00:00
ЮЛ-Лафайет ЮЛ-Лафайет 48 - 38 Южна Алабама Южна Алабама
НАССБ 00:05
Саутийст Мисури Стейт Редхоукс Саутийст Мисури Стейт Редхоукс 63 - 42 Чатануга Мокс Чатануга Мокс
ПАР 00:50
Спортиво Лукеньо Спортиво Лукеньо 1 - 1 Депортиво Капията Депортиво Капията
КОЛА 01:00
Атлетико Букараманга Атлетико Букараманга 2 - 0 Индепендиенте Меделин Индепендиенте Меделин
НАССБ 01:00
Сан Хосе Стейт Спартанс Сан Хосе Стейт Спартанс 72 - 73 КСЮ Бейкърсфийлд Роудрънърс КСЮ Бейкърсфийлд Роудрънърс
БРА 01:00
Атлетико Минейро Атлетико Минейро 1 - 0 Бая Бая
НАССБ 01:00
Северен Тексас Мийн Грийн Северен Тексас Мийн Грийн 68 - 34 Мериленд-Ийстърн Шор Хоукс Мериленд-Ийстърн Шор Хоукс
НБА 01:00
Бруклин Нетс Бруклин Нетс 119 - 127 ЛА Клипърс ЛА Клипърс
НАССБ 01:00
Браун Беърс Браун Беърс 82 - 77 Сакред Харт Пайънийърс Сакред Харт Пайънийърс
БРАБ 01:00
Оесте Оесте 1 - 3 Гояс Гояс
НХЛ 01:00
Минесота Уайлд Минесота Уайлд 2 - 3 Бъфало Сейбърс Бъфало Сейбърс
НАССБ 01:00
Ню Мексико Лобос Ню Мексико Лобос 94 - 98 Ню Мексико Стейт Агис Ню Мексико Стейт Агис
НАССБ 01:15
ЮМКС Кенгъруус ЮМКС Кенгъруус 69 - 69 Ийстърн Вашингтон Ийгълс Ийстърн Вашингтон Ийгълс
НБА 02:00
Орландо Меджик Орландо Меджик 130 - 117 ЛА Лейкърс ЛА Лейкърс
НБА 02:00
Ню Орлиънс Пеликанс Ню Орлиънс Пеликанс 125 - 115 Денвър Нъгетс Денвър Нъгетс
НАССБ 02:00
Робърт Морис Колониълс Робърт Морис Колониълс 68 - 59 Мисисипи Вали Стейт Делта Девилс Мисисипи Вали Стейт Делта Девилс
НАССБ 02:00
Нортърн Кентъки Нортърн Кентъки 59 - 53 Манхатън Джаспърс Манхатън Джаспърс
НБА 02:00
Индиана Пейсърс Индиана Пейсърс 97 - 89 Атланта Хоукс Атланта Хоукс
НБА 02:00
Шарлът Хорнетс Шарлът Хорнетс 110 - 110 Филаделфия 76-ърс Филаделфия 76-ърс
НХЛ 02:00
Ванкувър Канъкс Ванкувър Канъкс 2 - 3 Монреал Кънейдиънс Монреал Кънейдиънс
НХЛ 02:00
Отава Сенатърс Отава Сенатърс 6 - 4 Питсбърг Пенгуинс Питсбърг Пенгуинс
НХЛ 02:00
Ню Йорк Рейнджърс Ню Йорк Рейнджърс 4 - 2 Флорида Пантърс Флорида Пантърс
НХЛ 02:00
Каролина Хърикейнс Каролина Хърикейнс 1 - 4 Кълъмбъс Блу Джакетс Кълъмбъс Блу Джакетс
НАССФ 02:00
Източна Каролина Източна Каролина 55 - 21 Кънектикът Кънектикът
НАССФ 02:00
Клемсън Клемсън 35 - 6 Дюк Дюк
НАССФ 02:00
Тексас А&М Тексас А&М 41 - 20 Алабама-Бирмингам Алабама-Бирмингам
НАССФ 02:30
ЛСЮ ЛСЮ 42 - 10 Райс Райс
НАССФ 02:30
Вандербилт Вандербилт 36 - 29 Оле Мис Оле Мис
НАССФ 02:30
Уестърн Кентъки Уестърн Кентъки 40 - 16 Тексас-Ел Пасо Тексас-Ел Пасо
НАССФ 02:30
Оклахома Оклахома 55 - 40 Канзас Канзас
НАССФ 02:30
Южна Каролина Южна Каролина 49 - 9 Чатануга Чатануга
НБА 02:30
Бостън Селтикс Бостън Селтикс 86 - 98 Юта Джаз Юта Джаз
НАССБ 03:00
Мемфис Тайгърс Мемфис Тайгърс 83 - 83 Йейл Булдогс Йейл Булдогс
НЗЕЛ 03:00
Оклънд Сити Оклънд Сити 4 - 1 Кентърбъри Юнайтед Кентърбъри Юнайтед
НАССБ 03:00
Саутърн Илиноис Салукис Саутърн Илиноис Салукис 78 - 48 Арканзас-Пайн Блъф Голдън Лайънс Арканзас-Пайн Блъф Голдън Лайънс
НАССБ 03:00
Ийстърн Илиноис Пантърс Ийстърн Илиноис Пантърс 60 - 60 Уестърн Илиноис Ледърнекс Уестърн Илиноис Ледърнекс
НАССБ 03:00
Илинойс-Чикаго Флеймс Илинойс-Чикаго Флеймс 71 - 70 Брадли Брейвс Брадли Брейвс
НАССБ 03:00
Сетън Хол Пайрътс Сетън Хол Пайрътс 64 - 66 Сейнт Луис Биликънс Сейнт Луис Биликънс
НАССБ 03:00
Уисконсин Баджърс Уисконсин Баджърс 96 - 59 Хюстън Баптист Хъскис Хюстън Баптист Хъскис
НБА 03:00
Хюстън Рокетс Хюстън Рокетс 132 - 112 Сакраменто Кингс Сакраменто Кингс
НЗЕЛ 03:00
Хамилтън Уондърърс Хамилтън Уондърърс 0 - 2 Ийстърн Събърбс Ийстърн Събърбс
НХЛ 03:00
Нешвил Предатърс Нешвил Предатърс 5 - 3 ЛА Кингс ЛА Кингс
ХОНД 03:00
УПНФМ УПНФМ 0 - 1 Платенсе Платенсе
НБА 03:00
Чикаго Булс Чикаго Булс 83 - 122 Торонто Раптърс Торонто Раптърс
НХЛ 03:00
Аризона Койотис Аризона Койотис 1 - 2 Бостън Брюинс Бостън Брюинс
КОЛА 03:00
Депортес Толима Депортес Толима 0 - 1 Санта Фе Санта Фе
ЛПФ 03:00
Тауро Тауро 2 - 0 Арабе Унидо Арабе Унидо
НЗЕЛ 03:00
Тим Уелингтън Тим Уелингтън 2 - 2 Хоукс Бей Юнайтед Хоукс Бей Юнайтед
НАССФ 03:00
Тексас Тексас 24 - 10 Айова Стейт Айова Стейт
НЗЕЛ 03:00
Тазман Юнайтед Тазман Юнайтед 3 - 2 Уелингтън Финикс (р) Уелингтън Финикс (р)
НАССФ 03:00
Сентръл Флорида Сентръл Флорида 38 - 13 Синсинати Синсинати
НАССБ 03:00
Пепърдайн Уейвс Пепърдайн Уейвс 78 - 88 Джорджия Саутърн Ийгълс Джорджия Саутърн Ийгълс
НАССБ 03:05
Южна Алабама Джагуарс Южна Алабама Джагуарс 48 - 71 Джаксънвил Долфинс Джаксънвил Долфинс
НБА 03:30
Далас Маверикс Далас Маверикс 112 - 109 Голдън Стейт Уориърс Голдън Стейт Уориърс
НАССБ 03:30
Хай Пойнт Пантърс Хай Пойнт Пантърс 59 - 68 ЮМБК Ретрийвърс ЮМБК Ретрийвърс
НАССБ 03:30
Стони Бруук Сийуулвс Стони Бруук Сийуулвс 72 - 65 Норфолк Стейт Спартанс Норфолк Стейт Спартанс
НБА 04:00
Финикс Сънс Финикс Сънс 100 - 110 Оклахома Сити Тъндър Оклахома Сити Тъндър
НАССБ 05:00
КСЮ Нортридж Матадорс КСЮ Нортридж Матадорс 77 - 80 Портланд Пайлътс Портланд Пайлътс
МЕК2 05:00
Хуарес Хуарес 1 - 1 Универсидад Гуадалахара Универсидад Гуадалахара
НХЛ 05:00
Калгари Флеймс Калгари Флеймс 4 - 2 Едмънтън Ойлърс Едмънтън Ойлърс
НАССФ 05:15
БЙК БЙК 45 - 10 Ню Мексико Стейт Ню Мексико Стейт
НАССФ 05:30
Орегон Орегон 31 - 29 Аризона Стейт Аризона Стейт
НХЛ 05:30
Сан Хосе Шаркс Сан Хосе Шаркс 4 - 0 Сейнт Луис Блус Сейнт Луис Блус
НАССФ 05:30
Вашингтон Стейт Вашингтон Стейт 69 - 28 Аризона Аризона
НАССФ 05:30
Фресно Стейт Фресно Стейт 23 - 14 Сан Диего Стейт Сан Диего Стейт
НЗЕЛ 05:35
Уайтакере Юнайтед Уайтакере Юнайтед 1 - 1 Саутърн Юнайтед Саутърн Юнайтед
АНБЛ 05:50
БК Мелбърн БК Мелбърн 102 - 94 Бризбейн Булетс Бризбейн Булетс
ЯП3 06:00
Гайнаре Тотори Гайнаре Тотори 1 - 0 Парсейро Нагано Парсейро Нагано
ЯП3 06:00
Грула Мориока Грула Мориока 2 - 1 Серезо Осака (23) Серезо Осака (23)
ЯП3 06:00
Азул Кларо Нумазу Азул Кларо Нумазу 0 - 0 Сагамихара Сагамихара
НАССФ 06:00
Хавай Хавай 35 - 28 ЮНЛВ ЮНЛВ
ЯП3 06:00
Блаублитц Акита Блаублитц Акита 2 - 2 Каталер Тояма Каталер Тояма
ЯП3 06:05
Фукушима Юнайтед Фукушима Юнайтед 4 - 3 Гамба Осака (23) Гамба Осака (23)
АВЛЖ 07:00
Бризбейн Роар (Ж) Бризбейн Роар (Ж) 0 - 1 Аделаида Юнайтед (Ж) Аделаида Юнайтед (Ж)
ЯП3 07:00
Токио (23) Токио (23) 1 - 0 ЙССЦ ЙССЦ
АНБЛ 08:20
БК Сидни БК Сидни 100 - 87 НЗ Брейкърс НЗ Брейкърс
ТУР3 12:00
Кахраманмарашспор Кахраманмарашспор 0 - 2 Къркларелиспор Къркларелиспор
ЯП3 12:00
Теспакусацу Гунма Теспакусацу Гунма 1 - 0 Гираванц Китакюшу Гираванц Китакюшу
ТУР3 12:00
Сивас Беледиеспор Сивас Беледиеспор 1 - 4 Зонгулдак Кьомюрспор Зонгулдак Кьомюрспор
ГЕР19 12:00
Хавелс (19) Хавелс (19) 1 - 1 Динамо Дрезден (19) Динамо Дрезден (19)
РУС1 12:00
Сибир Сибир 1 - 1 СКА Хабаровск СКА Хабаровск
РУС1 12:00
Ротор Волгоград Ротор Волгоград 0 - 0 Том Томск Том Томск
ТУР3 12:00
Амед СК Амед СК 0 - 1 Инегьолспор Инегьолспор
ТУР3 12:00
Гюмушанеспор Гюмушанеспор 2 - 2 Анкара Демирспор Анкара Демирспор
ТУР3 12:30
Хаджеттепе Хаджеттепе 6 - 1 Байрампашаспор Байрампашаспор
ТУР3 12:30
Менемен Беледийеспор Менемен Беледийеспор 2 - 2 Маниса ББСК Маниса ББСК
КХЛ 12:30
ХК Сибир Новосибирск ХК Сибир Новосибирск 6 - 4 ХК Динамо Москва ХК Динамо Москва
ТУР3 12:30
Фатих Карагюмрюк Фатих Карагюмрюк 4 - 2 Шанлъурфаспор Шанлъурфаспор
ТУР3 12:30
Фетхиеспор Фетхиеспор 2 - 1 Бугсашспор Бугсашспор
ТУР3 12:30
Токатспор Токатспор 1 - 3 Пендикспор Пендикспор
ТУР3 12:30
Тарсус Идманюрду Тарсус Идманюрду 0 - 2 Анадолу Селчуклуспор Анадолу Селчуклуспор
ТУР3 12:30
Саръйер Саръйер 1 - 1 Самсунспор Самсунспор
ТУР3 12:30
Нигде Беледийеспор Нигде Беледийеспор 1 - 2 Кечийоренгюджю Кечийоренгюджю
ТУР3 12:30
Сакаряспор Сакаряспор 6 - 0 Газиантепспор Газиантепспор
ТУР3 12:30
Уташ Ушакспор Уташ Ушакспор 0 - 2 Кастамонюспор 1966 Кастамонюспор 1966
ТУР3 12:30
Санджактепе Беледийе Санджактепе Беледийе 2 - 0 Еюпспор Еюпспор
ИСПСБ 12:30
Севиля II Севиля II 2 - 3 Малага II Малага II
РУС1 13:00
Спартак Москва II Спартак Москва II 1 - 4 Шинник Шинник
РУС1 13:00
Химки Химки 0 - 0 ПФК Сочи ПФК Сочи
РУС1 13:00
Нижни Новгород Нижни Новгород 1 - 0 Тамбов Тамбов
ИСПСБ 13:00
Фуенлабрада Фуенлабрада 2 - 0 Навалкарнеро Навалкарнеро
ИСПСБ 13:00
Ибиса Ибиса 0 - 1 Дон Бенито Дон Бенито
ИСП2 13:00
Нумансия Нумансия 1 - 2 Райо Махадаонда Райо Махадаонда
ЛБСА 13:00
БК Ваноли БК Ваноли 79 - 82 БК Варезе БК Варезе
КХЛ 13:00
Барис Астана Барис Астана 0 - 3 Салават Юлаев Салават Юлаев
ИСПСБ 13:00
Рекреативо Уелва Рекреативо Уелва 0 - 1 Мелия Мелия
ИСПСБ 13:00
Ел Ехидо Ел Ехидо 2 - 0 Гранада II Гранада II
ИСПСБ 13:00
Бургос Бургос 0 - 1 Юнионистас де Саламанка Юнионистас де Саламанка
ИСПСБ 13:00
Депортиво Ла Коруня II Депортиво Ла Коруня II 1 - 1 Лас Палмас II Лас Палмас II
ИСПСБ 13:00
СС Рейес СС Рейес 2 - 1 Понтеведра Понтеведра
ИСПСБ 13:00
Селта де Виго II Селта де Виго II 0 - 0 Реал Валядолид II Реал Валядолид II
ИСПСБ 13:00
Унион Адарве Унион Адарве 1 - 3 Интернасионал Мадрид Интернасионал Мадрид
ИСПСБ 13:00
Реал Овиедо II Реал Овиедо II 0 - 1 УД Логронес УД Логронес
ИСПСБ 13:00
Туделано Туделано 1 - 1 Расинг Сантандер Расинг Сантандер
ИСПСБ 13:00
Виляреал II Виляреал II 3 - 1 Еспаньол II Еспаньол II
ИСПСБ 13:00
Атлетико Балеарес Атлетико Балеарес 4 - 3 Теруел Теруел
ИСПСБ 13:00
Конкензе Конкензе 2 - 0 Леванте II Леванте II
ИРАА 13:00
Мес Рефсенджан Мес Рефсенджан 4 - 1 Алуминум Арак Алуминум Арак
ИРАА 13:00
Кашкай Кашкай 0 - 1 Шахин Бушер Шахин Бушер
ИРАА 13:00
Шахрдари Табриз Шахрдари Табриз 1 - 1 Гол Гохар Гол Гохар
ИРАА 13:00
Бадеран Бадеран 0 - 1 Фар Сепаси Фар Сепаси
ХОЛ1 13:15
МВВ МВВ 2 - 0 Рода ЮК Рода ЮК
КАНКФ 13:30
Мадагаскар Мадагаскар 1 - 3 Судан Судан
АЦБ 13:30
БК Реал Мадрид БК Реал Мадрид 104 - 71 БК Гипускоа БК Гипускоа
АЦБ 13:30
БК УКАМ Мурсия БК УКАМ Мурсия 80 - 58 Обрадойро КАБ Обрадойро КАБ
РУС1 14:00
Краснодар II Краснодар II 1 - 2 Мордовия Саранск Мордовия Саранск
БЪЛ3 14:00
Устрем-Д Устрем-Д 2 - 2 Волов Шумен Волов Шумен
ПРС 14:00
Зенит Зенит 2 - 1 Шалке 04 Шалке 04
БЪЛ3 14:00
Надежда Доброславци Надежда Доброславци 2 - 2 Рилски спортист Рилски спортист
ГЕР19 14:00
Щутгартер Кикерс (19) Щутгартер Кикерс (19) 1 - 1 Инголщат (19) Инголщат (19)
УКРП 14:00
Оболон-Бровар Оболон-Бровар 1 - 0 Горняк-Спорт Горняк-Спорт
УКРП 14:00
Ингулец Ингулец 0 - 1 Колос Коваливка Колос Коваливка
БЪЛ3 14:00
Суворово Суворово 2 - 0 Светкавица Търговище Светкавица Търговище
АНГЖЕ 14:30
Евертън (Ж) Евертън (Ж) 0 - 4 Арсенал (Ж) Арсенал (Ж)
БЪЛ3 14:30
Левски Карлово Левски Карлово 1 - 0 Борислав 2009 Борислав 2009
БЪЛ3 14:30
Севлиево Севлиево 1 - 1 Локомотив Мездра Локомотив Мездра
ЕХФШЛ 14:30
Бйерингбрьо Бйерингбрьо 29 - 30 ХТ Татран Прешов ХТ Татран Прешов
БУНХ 14:30
ГВД Минден ГВД Минден 24 - 22 ХШГ Вецлар ХШГ Вецлар
ОАЕКЛ 14:45
Ал Аин Ал Аин 0 - 0 Емирейтс Емирейтс
ОАЕКЛ 14:45
Ал Насър Дубай Ал Насър Дубай 4 - 1 Ал Дафра Ал Дафра
ДАН1 14:45
ХБ Кьоге ХБ Кьоге 3 - 0 Лингби Лингби
ДАН1 14:45
Нествед Нествед 1 - 0 Нюкьобинг Нюкьобинг
ДАН1 14:45
Силкеборг Силкеборг 0 - 0 Фремад Амагер Фремад Амагер
ДАН1 14:45
Роскилде Роскилде 2 - 1 Хелсингор Хелсингор
ДАН1 14:45
Хвидовре Хвидовре 2 - 0 Фредериция Фредериция
ГЕР4 15:00
ФФЛ Олденбург ФФЛ Олденбург 1 - 2 Волфсбург II Волфсбург II
ТУН 15:00
Метлауи Метлауи 1 - 2 ЕС Тунис ЕС Тунис
ФРАК 15:00
Льо Бред Льо Бред 0 - 8 Бержерак Бержерак
РУС1 15:00
Армавир Армавир 1 - 0 Тюмен Тюмен
ФРАК 15:00
Раон и'Етап Раон и'Етап 1 - 0 Бург ан Брес Бург ан Брес
ГЪP2 15:00
Аполон Лариса Аполон Лариса 1 - 1 АУ Спарта АУ Спарта
ГЪP2 15:00
Айгинякос Айгинякос 1 - 2 Атитос Спарта Атитос Спарта
ГЕР4 15:00
Лупо Мартини Лупо Мартини 2 - 2 Вейхе Фленсбург Вейхе Фленсбург
ГЕР4 15:00
Санкт Паули II Санкт Паули II 0 - 1 Дрохтершен/Асел Дрохтершен/Асел
ГЪP2 15:00
Панахайки Панахайки 1 - 0 Ираклис Ираклис
КАНКФ 15:00
Етиопия Етиопия 0 - 2 Гана Гана
ФРАК 15:00
Фрежус Сен Рафаел Фрежус Сен Рафаел 1 - 0 Тулон Тулон
ГЪP2 15:00
Керкира Керкира 0 - 1 Караискакис Караискакис
КАНКФ 15:30
Руанда Руанда 2 - 2 Централноафриканска република Централноафриканска република
КАНКФ 15:30
Есватини Есватини 1 - 2 Нигер Нигер
ИТЛП 15:30
Виртус Верона Виртус Верона 2 - 0 Терамо Терамо
ИТЛП 15:30
Сюдтирол Сюдтирол 0 - 1 Вис Песаро Вис Песаро
ИТЛП 15:30
Самбенедетезе Самбенедетезе 2 - 0 ФералпиСало ФералпиСало
ИТЛП 15:30
Кунео Кунео 0 - 0 Новара Новара
ИТЛП 15:30
Монца Монца 0 - 2 Порденоне Порденоне
ИТЛП 15:30
Имолезе Имолезе 0 - 0 Тернана Тернана
ИТЛП 15:30
Арзачена Арзачена 1 - 3 Про Верчели Про Верчели
ИТЛП 15:30
Фермана Фермана 2 - 1 Фано Фано
ИТЛП 15:30
Губио Губио 1 - 1 Джана Ермино Джана Ермино
КАНКФ 15:30
Мозамбик Мозамбик 1 - 0 Замбия Замбия
ШВСЕП 15:30
Вернаму Вернаму 2 - 2 Сюрианска Сюрианска
ШВСЕП 15:30
Варберг Варберг 2 - 0 Оскаршхамн АИК Оскаршхамн АИК
ХОЛ1 15:30
Твенте Твенте 0 - 1 Гоу Ахед Ийгълс Гоу Ахед Ийгълс
ФРАК 15:30
Вими Вими 0 - 2 Кретей Кретей
ХОЛ1 15:30
Телстар Телстар 1 - 4 Ден Бош Ден Бош
КАНКФ 16:00
Лесото Лесото 1 - 0 Танзания Танзания
МАРКУ 16:00
РСБ Беркан РСБ Беркан 2 - 2 Видад Фес Видад Фес
РУС1 16:00
Факел Факел 3 - 2 Авангард Курск Авангард Курск
КХЛ 16:00
СКА Санкт Петербург СКА Санкт Петербург 2 - 1 Металург Магнитогорск Металург Магнитогорск
ИТАБ 16:00
Специя Специя 3 - 1 Беневенто Беневенто
РУС1 16:00
Балтика Балтика 2 - 0 Чертаново Чертаново
АНГЖЕ 16:00
Бирмингам Сити (Ж) Бирмингам Сити (Ж) 3 - 0 Уест Хям Юнайтед (Ж) Уест Хям Юнайтед (Ж)
ИНД 16:00
Гокулам Гокулам 1 - 0 Минерва Пунджаб Минерва Пунджаб
КХЛ 16:00
Йокерит Йокерит 4 - 3 Локомотив Ярославъл Локомотив Ярославъл
АНГЖЕ 16:00
Брайтън & Хоув Албиън (Ж) Брайтън & Хоув Албиън (Ж) 1 - 4 Рединг (Ж) Рединг (Ж)
АНГЖЕ 16:00
Челси (Ж) Челси (Ж) 5 - 0 Йоувил Таун (Ж) Йоувил Таун (Ж)
УЕФЛН 16:00
Англия Англия 2 - 1 Хърватия Хърватия
ПОР2 16:30
Спортинг Ковиля Спортинг Ковиля 0 - 1 Академика Академика
КАНКФ 16:30
Конго Конго 1 - 1 ДР Конго ДР Конго
РАНГП 17:00
Бристол Ръгби Бристол Ръгби 29 - 31 Екзитър Чийфс Екзитър Чийфс
ДАН1 17:00
Виборг Виборг 2 - 0 Тистед Тистед
КАНКФ 17:00
Ангола Ангола 2 - 1 Буркина Фасо Буркина Фасо
ИСП2 17:00
Кордоба Кордоба 1 - 3 Кадис Кадис
ПОР2 17:00
Фаренсе Фаренсе 1 - 0 Мафра Мафра
БУНХ 17:00
ФА Гьопинген ФА Гьопинген 35 - 26 ФФЛ Гумерсбах ФФЛ Гумерсбах
ПОР2 17:00
Академико Висеу Академико Висеу 1 - 2 Ещорил Ещорил
БЕЛ2 17:00
Вестерло Вестерло 1 - 2 Беерсхот-Вилрейк Беерсхот-Вилрейк
БУНХ 17:00
ТШГ Фризенхайм ТШГ Фризенхайм 27 - 24 СК ДХфК Лайпциг СК ДХфК Лайпциг
ИСПСБ 17:15
Коруксо Коруксо 0 - 0 Рапидо Бузас Рапидо Бузас
ИСПСБ 17:30
Олот Олот 1 - 1 Кастейон Кастейон
ИСПСБ 17:30
Калаора Калаора 2 - 4 Лангрео Лангрео
ИТЛП 17:30
Ювентус II Ювентус II 1 - 2 Понтедера Понтедера
ОАЕКЛ 17:30
Ал Шарджах Ал Шарджах 2 - 3 Ал Фуджайрах Ал Фуджайрах
ИТЛП 17:30
Пистойезе Пистойезе 2 - 0 Пиаченца Пиаченца
ИТЛП 17:30
Виртус Ентела Виртус Ентела 3 - 1 Алесандрия Алесандрия
ИТЛП 17:30
Про Пиаченца Про Пиаченца 2 - 1 Про Патрия Про Патрия
НАССБ 17:30
Валпарайсо Крусейдърс Валпарайсо Крусейдърс 63 - 69 Уейк Форест Диймън Дикънс Уейк Форест Диймън Дикънс
ИТЛП 17:30
Гозано Гозано 1 - 0 Албисола Албисола
ИТЛП 17:30
Пиза Пиза 1 - 1 Олбия Олбия
ФРАК 17:30
Сейнт Мало Сейнт Мало 1 - 0 Лориен Лориен
ИСПСБ 17:30
Марбеля Марбеля 2 - 0 Талавера КФ Талавера КФ
ХОЛ1 17:45
НЕК НЕК 1 - 1 Спарта Ротердам Спарта Ротердам
ИСПСБ 18:00
Реал Мурсия Реал Мурсия 1 - 2 Картахена Картахена
ИСПСБ 18:00
Бадахос Бадахос 1 - 0 УК Мурсия УК Мурсия
ИСПСБ 18:00
Онтениенте Онтениенте 0 - 2 Ебро Ебро
ИСПСБ 18:00
Вилановенсе Вилановенсе 1 - 0 Хумиля Хумиля
ИСПСБ 18:00
Санлукеньо Санлукеньо 2 - 1 Алмерия II Алмерия II
ИСПСБ 18:00
Сабадел Сабадел 0 - 0 Бадалона Бадалона
ИСПСБ 18:00
Алкояно Алкояно 1 - 0 Еркулес Еркулес
ИСПСБ 18:00
Сан Фернандо КД Сан Фернандо КД 0 - 1 Линенсе Линенсе
БЪЛВС 18:00
ВК Монтана ВК Монтана 3 - 0 Дея Волей Бургас Дея Волей Бургас
КАНКФ 18:00
Того Того 1 - 4 Алжир Алжир
КАНКФ 18:00
Либерия Либерия 1 - 0 Зимбабве Зимбабве
ЕХФШЛ 18:00
РК Целе РК Целе 30 - 21 РК Загреб РК Загреб
НАССБ 18:00
Таусън Тайгърс Таусън Тайгърс 51 - 76 Северна Дакота Стейт Бизон Северна Дакота Стейт Бизон
ЕХФШЛ 18:00
ХК Мотор ХК Мотор 27 - 23 ХК Нант ХК Нант
ЕХФШЛ 18:00
СК Сегед СК Сегед 33 - 33 Скерн хандбал Скерн хандбал
НАССБ 18:00
Сиена Сейнтс Сиена Сейнтс 45 - 57 Холи Крос Крусейдърс Холи Крос Крусейдърс
РУС1 18:00
Зенит II Зенит II 0 - 1 Луч Владивосток Луч Владивосток
НАССБ 18:00
Апалачиън Стейт Маунтънийърс Апалачиън Стейт Маунтънийърс 80 - 80 Бол Стейт Кардиналс Бол Стейт Кардиналс
ЛБСА 18:00
БК Реджиана БК Реджиана 75 - 91 БК Авелино БК Авелино
ЕХФШЛ 18:00
Елверум ИЛ Елверум ИЛ 29 - 28 КК Динамо Букурещ КК Динамо Букурещ
АЦБ 18:00
БК Баскония БК Баскония 91 - 76 БК Гран Канария БК Гран Канария
АЦБ 18:00
КБ Бреоган КБ Бреоган 82 - 86 БК Сарагоса БК Сарагоса
АЦБ 18:00
БК Естудиантес БК Естудиантес 84 - 101 ФК Барселона (баскетбол) ФК Барселона (баскетбол)
ИСПСБ 18:00
Химнастика де Торелавега Химнастика де Торелавега 0 - 0 Изара Изара
БНБЛ 18:00
БК Левски София БК Левски София 105 - 84 БК Рилски спортист БК Рилски спортист
ИСПСБ 18:00
Гихуело Гихуело 1 - 0 Атлетико Мадрид II Атлетико Мадрид II
ИСПСБ 18:00
Салмантино УДС Салмантино УДС 3 - 3 Реал Мадрид II Реал Мадрид II
ИСПСБ 18:00
Понферадина Понферадина 0 - 0 Културал Леонеса Културал Леонеса
ИСПСБ 18:00
КД Витория КД Витория 1 - 2 Спортинг Хихон II Спортинг Хихон II
ИСПСБ 18:00
Атлетик Клуб II Атлетик Клуб II 2 - 2 Дуранго Дуранго
ЛБСА 18:30
БК Виртус Болоня БК Виртус Болоня 82 - 79 БК Торино БК Торино
КОНФ 18:30
Хартлипул Юнайтед Хартлипул Юнайтед 1 - 3 Барнет Барнет
БЪЛВС 18:30
ВК Хебър Пазарджик ВК Хебър Пазарджик 3 - 0 ВК Нефтохимик Бургас ВК Нефтохимик Бургас
ИСП2 19:00
Албасете Албасете 1 - 0 Луго Луго
ИСП2 19:00
Алкоркон Алкоркон 1 - 0 Елче Елче
ПОР2 19:00
УД Оливейренсе УД Оливейренсе 1 - 2 Фамаликао Фамаликао
ИТСЛЕ 19:00
Волей Монца Волей Монца 1 - 3 Аргос Волей Аргос Волей
УЕФЛН 19:00
Молдова Молдова 1 - 1 Люксембург Люксембург
УЕФЛН 19:00
Сан Марино Сан Марино 0 - 2 Беларус Беларус
ИТСЛЕ 19:00
Ню Матер Волей Ню Матер Волей 0 - 3 Волей Перуджа Волей Перуджа
ИТСЛЕ 19:00
Волей Равена Волей Равена 3 - 0 Латина Волей Латина Волей
ИТСЛЕ 19:00
Трентино Волей Трентино Волей 3 - 0 БлуВолей Верона БлуВолей Верона
УЕФЛН 19:00
Северна Ирландия Северна Ирландия 1 - 2 Австрия Австрия
КАНКФ 19:00
Мавритания Мавритания 2 - 1 Ботсвана Ботсвана
КАНКФ 19:00
Гвинея Гвинея 1 - 1 Кот д Ивоар Кот д Ивоар
ИТЛП 19:30
Албинолефе Албинолефе 2 - 0 Ренате Ренате
ИТЛП 19:30
Равена Равена 0 - 0 Римини Римини