Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
СПККФ 01:00
Тринидад и Тобаго Тринидад и Тобаго 1 - 0 Панама Панама
ВЕН 01:00
Депортиво Тачира Депортиво Тачира 1 - 1 Португеса ФК Португеса ФК
АРЖБ 01:10
Архентинос Хуниорс Архентинос Хуниорс 3 - 1 Сан Мартин Тукуман Сан Мартин Тукуман
ПАР 01:10
Рубио Ню Рубио Ню 1 - 1 Спортиво Лукеньо Спортиво Лукеньо
АРЖ 02:00
Патронато Патронато 1 - 1 Нюелс Олд Бойс Нюелс Олд Бойс
АРЖБ 02:30
Индепендиенте Ривадавия Индепендиенте Ривадавия 1 - 1 Гилермо Браун Гилермо Браун
ЕКВ 03:00
Депортиво Куенка Депортиво Куенка 1 - 1 Делфин Делфин
СПО 03:00
Фиджи Фиджи 0 - 2 Нова Зеландия Нова Зеландия
МЕК2 03:00
Атланте Атланте 0 - 2 Корас де Тепик Корас де Тепик
СПККФ 03:50
Мексико Мексико 2 - 0 Коста Рика Коста Рика
МЕК2 04:00
Корекаминос УАТ Корекаминос УАТ 1 - 1 Симаронес де Сонора Симаронес де Сонора
СПККФ 04:30
САЩ САЩ 6 - 0 Хондурас Хондурас
МЕК2 04:30
Венадос Венадос 1 - 0 Потрос УАЕМ  Потрос УАЕМ
МЕК2 04:30
Кафеталерос де Тапачула Кафеталерос де Тапачула 2 - 1 Мурсиелагос Мурсиелагос
НЗЕЛ 05:05
Окланд Сити Окланд Сити 1 - 0 Хоукс Бей Юнайтед Хоукс Бей Юнайтед
ЯП2 07:00
Мито Холихок Мито Холихок 1 - 0 Ехиме Ехиме
ЯП2 08:00
Киото Санга Киото Санга 0 - 1 В-Варен Нагазаки В-Варен Нагазаки
ЯП2 08:00
Токио Верди Токио Верди 1 - 0 Гифу Гифу
АВЛ 08:40
Сентръл Коуст Маринърс Сентръл Коуст Маринърс 2 - 3 Аделаида Юнайтед Аделаида Юнайтед
ЯП2 09:00
Шонан Белмаре Шонан Белмаре 2 - 0 ДЖЕФ Юнайтед ДЖЕФ Юнайтед
ЯП2 10:00
Йокохама Йокохама 0 - 2 Токушима Вортис Токушима Вортис
АВЛ 10:55
Бризбейн Роар Бризбейн Роар 1 - 0 Мелбърн Виктори Мелбърн Виктори
ЕП19 12:00
Германия (19) Германия (19) 2 - 0 Сърбия (19) Сърбия (19)
ПОЛ1 13:45
Висла Пулави Висла Пулави 0 - 0 Хойничанка Хойнице Хойничанка Хойнице
УКРП 14:00
Полтава Полтава 0 - 2 Иличовец Иличовец
УКРП 14:00
Хирник Спорт Хирник Спорт 5 - 2 Черкаски Днепър Черкаски Днепър
УКРП 14:00
Арсенал Киев Арсенал Киев 1 - 0 Николаев Николаев
КОНФ 14:15
Линкълн Сити Линкълн Сити 3 - 1 Форест Грийн Роувърс Форест Грийн Роувърс
ЧК 14:35
Дънди Юнайтед Дънди Юнайтед 2 - 1 Сейнт Мирън Сейнт Мирън
ГЕР4 15:00
Меминген Меминген 2 - 0 Гаршинг Гаршинг
ГЕР4 15:00
Шалдинг-Хайнинг Шалдинг-Хайнинг 2 - 0 Инголщат II Инголщат II
ГЕР4 15:00
Аугсбург II Аугсбург II 0 - 2 Байройт Байройт
ГЕР4 15:00
Тевтония Тевтония 2 - 1 Хофенхайм II Хофенхайм II
УКРП 15:00
Скала Стрий Скала Стрий 0 - 1 Хелиос Хелиос
ГЕР3 15:00
Кемницер Кемницер 2 - 3 МШВ Дуисбург МШВ Дуисбург
ГЕР3 15:00
Рот-Вайс Ерфурт Рот-Вайс Ерфурт 0 - 0 Майнц 05 II Майнц 05 II
ГЕР3 15:00
Пройсен Мюнстер Пройсен Мюнстер 2 - 1 Аален Аален
ГЕР3 15:00
Зоненхоф Гроссашпах Зоненхоф Гроссашпах 1 - 2 Цвикау Цвикау
ГЕР3 15:00
ФСВ Франкфурт ФСВ Франкфурт 2 - 0 Шпортфройнде Лоте Шпортфройнде Лоте
ГЕР3 15:00
Халешер Халешер 0 - 0 Фортуна Кьолн Фортуна Кьолн
ГЕР3 15:00
Ханза Рощок Ханза Рощок 1 - 1 Падерборн Падерборн
ГЕР3 15:00
Ян Регенсбург Ян Регенсбург 1 - 2 Оснабрюк Оснабрюк
ГЪP2 15:00
Ламия Ламия 2 - 1 Ханя Ханя
ГЕР4 15:00
Улм Улм 1 - 1 Хомбург Хомбург
ЕП19 15:00
Швеция (19) Швеция (19) 3 - 0 Ирландия (19) Ирландия (19)
ГЕР4 15:00
Нюрнберг II Нюрнберг II 3 - 3 Бухбах Бухбах
УКРП 15:00
Ингулец Ингулец 1 - 3 Нафтовик Укранафта Нафтовик Укранафта
УКРП 15:00
Авангард Краматорск Авангард Краматорск 1 - 0 Верес Верес
УКРП 15:00
Колос Коваливка Колос Коваливка 4 - 1 Тернопил Тернопил
ГЕР4 15:00
Гройтер Фюрт II Гройтер Фюрт II	2 - 2 1860 Розенхайм 1860 Розенхайм
ГЕР4 15:00
Астория Валдорф Астория Валдорф 3 - 2 Айнтрахт Трир Айнтрахт Трир
ГЕР4 15:00
Любек Любек 2 - 0 ФФБ Олденбург ФФБ Олденбург
ГЕР4 15:00
Рот-Вайс Оберхаузен Рот-Вайс Оберхаузен 3 - 1 Борусия Мьонхенгладбах II Борусия Мьонхенгладбах II
ГЕР4 15:00
Шпортфройнде Зиген Шпортфройнде Зиген 1 - 1 Виденбрюк Виденбрюк
ГЕР4 15:00
Ватеншайд 09 Ватеншайд 09 2 - 0 Шпрокхьофел Шпрокхьофел
ГЕР4 15:00
Борусия Дортмунд II Борусия Дортмунд II 2 - 3 Виктория Кьолн Виктория Кьолн
ГЕР4 15:00
Пирмасенс Пирмасенс 0 - 0 Ньотинген Ньотинген
ГЕР4 15:00
Байерн Хоф Байерн Хоф 1 - 2 Зелигенпортен Зелигенпортен
ГЕР4 15:00
Шалке 04 II Шалке 04 II 4 - 2 Вуперталер ШФ Вуперталер ШФ
ГЕР4 15:00
Кобленц Кобленц 4 - 1 Кайзерслаутерн II Кайзерслаутерн II
ГЕР4 15:00
Ворматия Вормс Ворматия Вормс 4 - 1 Щутгартер Кикерс Щутгартер Кикерс
ГЕР4 15:00
Щутгарт II Щутгарт II 0 - 1 Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм
МЖД 15:00
ЮАР ЮАР 3 - 1 Гвинея-Бисау Гвинея-Бисау
ЕП19 15:00
Гърция (19) Гърция (19) 4 - 1 Финландия (19) Финландия (19)
ГЕР4 15:00
Кикерс Офенбах Кикерс Офенбах 0 - 0 Елверсберг Елверсберг
ГЕР3 15:10
Холщайн Кил Холщайн Кил 1 - 1 Магдебург Магдебург
ИТЛП 15:30
Алесандрия Алесандрия 2 - 1 Расинг Рома Расинг Рома
ИТЛП 15:30
Кремонезе Кремонезе 1 - 1 Понтедера Понтедера
ИТЛП 15:30
Витербесе Кастрензе Витербесе Кастрензе 2 - 0 Лукезе Лукезе
АНГ1 15:35
Суиндън Таун Суиндън Таун 1 - 0 Милуол Милуол
МЖД 16:00
Танзания Танзания 2 - 0 Ботсвана Ботсвана
ПОЛ1 16:00
Тихи 71 Тихи 71 1 - 0 Битовия Битов Битовия Битов
УКРП 16:00
Десна Десна 0 - 0 Буковина Буковина
АЛЖ 16:00
ШР Белуиздад ШР Белуиздад 1 - 0 ЕС Сетиф ЕС Сетиф
ХЪР2 16:00
Горица Загреб Горица Загреб 1 - 1 Дугополье Дугополье
ЕП19 16:00
Италия (19) Италия (19) 1 - 1 Белгия (19) Белгия (19)
ГЕР4 16:00
Германия Егесторф Германия Егесторф 3 - 0 Ейшеде Ейшеде
ЕП19 16:00
Хърватия (19) Хърватия (19) 2 - 0 Полша (19) Полша (19)
РУС3 16:00
Сочи Сочи 3 - 1 Легион Динамо Легион Динамо
ФРНА 16:00
Дюнкерк Дюнкерк 3 - 0 Конкарно Конкарно
УЕЛС 16:30
Кардиф МЮ Кардиф МЮ 2 - 3 Бала Таун Бала Таун
УЕЛС 16:30
Конас Кий Конас Кий 1 - 1 Бангор Сити Бангор Сити
УЕЛС 16:30
Ландудно Ландудно 2 - 2 Еърбъс ЮК Еърбъс ЮК
УЕЛС 16:30
Абъристуит Таун Абъристуит Таун 0 - 0 Цефн Друидс Цефн Друидс
УЕЛС 16:30
Дъ Ню Сейнтс Дъ Ню Сейнтс 2 - 0 Кармартън Таун Кармартън Таун
ХЪР2 16:30
Солин Солин 1 - 0 Шибеник Шибеник
ХЪР2 16:30
Динамо Загреб II Динамо Загреб II 1 - 1 Лучко Лучко
ХЪР2 16:30
Радник Сесвете Радник Сесвете 2 - 0 Имотски Имотски
ХЪР2 16:30
Рудеш Загреб Рудеш Загреб 0 - 0 Хрватски Драговоляц Хрватски Драговоляц
ХЪР2 16:30
Новиград Новиград 1 - 1 Загреб Загреб
НЛП 17:00
Ст Ивс Таун Ст Ивс Таун 0 - 1 Басингстоук Таун Басингстоук Таун
НЛП 17:00
Миклоувър Спортс Миклоувър Спортс 1 - 3 Стафорд Рейнджърс Стафорд Рейнджърс
НЛП 17:00
Илкестън Илкестън 1 - 0 Фрикли Атлетик Фрикли Атлетик
НЛП 17:00
Хитчин Таун Хитчин Таун 0 - 0 Лиймингтън Лиймингтън
НЛП 17:00
Нантуич Таун Нантуич Таун 0 - 2 Уитби Таун Уитби Таун
НЛП 17:00
Коулвил Таун Коулвил Таун 2 - 1 Уъркингтън Уъркингтън
НЛП 17:00
Уорингтън Таун Уорингтън Таун 1 - 0 Хеднесфорд Таун Хеднесфорд Таун
НЛП 17:00
Чесхям Юнайтед Чесхям Юнайтед 1 - 3 Чипънхям Таун Чипънхям Таун
НЛП 17:00
Синдърфорд Таун Синдърфорд Таун 1 - 3 Кетъринг Таун Кетъринг Таун
НЛП 17:00
Чиренчестър Таун Чиренчестър Таун 2 - 1 Реддич Юнайтед Реддич Юнайтед
НЛП 17:00
Фром Таун Фром Таун 1 - 0 Слоу Таун Слоу Таун
НЛП 17:00
Мертир Таун Мертир Таун 5 - 0 Кембридж Сити Кембридж Сити
НЛП 17:00
Кингс Лин Таун Кингс Лин Таун 0 - 1 Дънстейбл Таун Дънстейбл Таун
НЛП 17:00
Блайт Спартанс Блайт Спартанс 2 - 1 Ръшхол Олимпик Ръшхол Олимпик
НЛП 17:00
Матлок Таун Матлок Таун 3 - 0 Аштън Юнайтед Аштън Юнайтед
НЛП 17:00
Сторбридж Сторбридж 1 - 2 Грантхям Таун Грантхям Таун
КОНЮ 17:00
Грейс Атлетик Грейс Атлетик 1 - 3 Енфилд Таун Енфилд Таун
ИСП2 17:00
Реал Валядолид Реал Валядолид 1 - 2 Химнастик Тарагона Химнастик Тарагона
AHГ2 17:00
Колчестър Юнайтед Колчестър Юнайтед 2 - 1 Лутън Таун Лутън Таун
ИРЛ 17:00
Корк Сити Корк Сити 2 - 1 Дъндалк Дъндалк
НЛП 17:00
АФК Съдбъри АФК Съдбъри 0 - 4 Хендън Хендън
НЛП 17:00
Богнор Реджис Таун Богнор Реджис Таун 4 - 0 Канви Айлънд Канви Айлънд
НЛП 17:00
Лоустофт Таун Лоустофт Таун 2 - 2 Фолкестън Инвикта Фолкестън Инвикта
НЛП 17:00
Бърджис Хил Таун Бърджис Хил Таун 2 - 1 Кингстониън Кингстониън
НЛП 17:00
Дълуич Хамлет Дълуич Хамлет 0 - 3 Билерикей Таун Билерикей Таун
НЛП 17:00
Корби Таун Корби Таун 0 - 0 Марийн Марийн
НЛП 17:00
Грейс Атлетик Грейс Атлетик 1 - 3 Енфилд Таун Енфилд Таун
НЛП 17:00
Хароу Бъроу Хароу Бъроу 0 - 0 Стейнс Таун Стейнс Таун
НЛП 17:00
Лидърхед Лидърхед 1 - 0 Уингейт & Финчли Уингейт & Финчли
НЛП 17:00
Лейстън Лейстън 2 - 0 Уортинг Уортинг
НЛП 17:00
Тонбридж Ейнджълс Тонбридж Ейнджълс 0 - 3 Харлоу Таун Харлоу Таун
НЛП 17:00
Спенимуур Таун Спенимуур Таун 1 - 1 Хейлзуен Таун Хейлзуен Таун
ГЕР4 17:00
Мепен Мепен 2 - 0 Хавелс Хавелс
НЛП 17:00
Уеймът Уеймът 1 - 1 Кингс Ленгли Кингс Ленгли
КОНФ 17:00
Рексъм Рексъм 1 - 1 Торки Юнайтед Торки Юнайтед
AHГ2 17:00
Портсмут Портсмут 2 - 1 Нюпорт Каунти Нюпорт Каунти
AHГ2 17:00
Моркамб Моркамб 1 - 3 Мансфилд Таун Мансфилд Таун
AHГ2 17:00
Ексетър Сити Ексетър Сити 3 - 3 Йоувил Таун Йоувил Таун
AHГ2 17:00
Кроули Таун Кроули Таун 3 - 0 Лейтън Ориент Лейтън Ориент
AHГ2 17:00
Карлайл Юнайтед Карлайл Юнайтед 0 - 2 Крю Александра Крю Александра
AHГ2 17:00
Кембридж Юнайтед Кембридж Юнайтед 0 - 0 Стивънидж Стивънидж
AHГ2 17:00
Блекпул Блекпул 2 - 1 Хартлипул Юнайтед Хартлипул Юнайтед
AHГ2 17:00
Барнет Барнет 3 - 1 Челтнъм Таун Челтнъм Таун
AHГ2 17:00
Акрингтън Стенли Акрингтън Стенли 1 - 1 Гримзби Таун Гримзби Таун
АНГ1 17:00
Шрюсбъри Таун Шрюсбъри Таун 0 - 2 Болтън Уондърърс Болтън Уондърърс
АНГ1 17:00
Олдъм Атлетик Олдъм Атлетик 1 - 1 Шефилд Юнайтед Шефилд Юнайтед
АНГ1 17:00
Нортхямптън Таун Нортхямптън Таун 0 - 0 Оксфорд Юнайтед Оксфорд Юнайтед
АНГ1 17:00
АФК Уимбълдън АФК Уимбълдън 0 - 2 Саутенд Юнайтед Саутенд Юнайтед
АНГ1 17:00
Джилингам Джилингам 0 - 1 Питърбъро Юнайтед Питърбъро Юнайтед
АНГ1 17:00
Ковънтри Сити Ковънтри Сити 1 - 0 Бристол Роувърс Бристол Роувърс
АНГ1 17:00
Честърфийлд Честърфийлд 1 - 3 Рочдейл Рочдейл
AHГ2 17:00
Уикъмб Уондърърс Уикъмб Уондърърс 0 - 1 Нотс Каунти Нотс Каунти
НЛП 17:00
Сътън Колдфилд Таун Сътън Колдфилд Таун 2 - 1 Баруел Баруел
КОНФ 17:00
Уокинг Уокинг 2 - 4 Мейдстоун Юнайтед Мейдстоун Юнайтед
ЕП19 17:00
Словакия (19) Словакия (19) 5 - 0 Кипър (19) Кипър (19)
КОНФ 17:00
Транмиър Роувърс Транмиър Роувърс 1 - 0 Брейнтрий Таун Брейнтрий Таун
КОНФ 17:00
Саутпорт Саутпорт 1 - 0 Бореъм Ууд Бореъм Ууд
ИСПСБ 17:00
Реал Сосиедад II Реал Сосиедад II 1 - 0 Атлетик Клуб II Атлетик Клуб II
НЛП 17:00
Стратфорд Таун Стратфорд Таун 2 - 0 Банбъри Юнайтед Банбъри Юнайтед
КОНФ 17:00
Сълихъл Муурс Сълихъл Муурс 2 - 4 Бароу Бароу
КОНФ 17:00
Макълсфилд Таун Макълсфилд Таун 0 - 2 Олдършот Таун Олдършот Таун
КОНФ 17:00
Гайзли Гайзли 0 - 4 Довър Атлетик Довър Атлетик
КОНФ 17:00
Ийстлий Ийстлий 1 - 1 Гейтсхед Гейтсхед
КОНФ 17:00
Дагенъм & Редбридж Дагенъм & Редбридж 1 - 0 Йорк Сити Йорк Сити
КОНЮ 17:00
Метрополитън Полис Метрополитън Полис 0 - 2 Мерстхям Мерстхям
КОНЮ 17:00
Сътън Колдфилд Таун Сътън Колдфилд Таун 2 - 1 Баруел Баруел
НЛП 17:00
Метрополитън Полис Метрополитън Полис 0 - 2 Мерстхям Мерстхям
НЛП 17:00
Нийдхям Маркет Нийдхям Маркет 0 - 0 Хавант & Уотърлуувил Хавант & Уотърлуувил
НЛП 17:00
Скелмърсдейл Юнайтед Скелмърсдейл Юнайтед 0 - 6 Бъкстън Бъкстън
АНГ1 17:00
Бъри Бъри 0 - 0 Флийтууд Таун Флийтууд Таун
КОНС 17:00
Гейнзбро Тринити Гейнзбро Тринити 3 - 3 Дарлингтън Дарлингтън
КОНЮ 17:00
Хитчин Таун Хитчин Таун 0 - 0 Лиймингтън Лиймингтън
КОНЮ 17:00
Мертир Таун Мертир Таун 5 - 0 Кембридж Сити Кембридж Сити
КОНЮ 17:00
Стратфорд Таун Стратфорд Таун 2 - 0 Банбъри Юнайтед Банбъри Юнайтед
КОНЮ 17:00
Блайт Спартанс Блайт Спартанс 2 - 1 Ръшхол Олимпик Ръшхол Олимпик
КОНЮ 17:00
Корби Таун Корби Таун 0 - 0 Марийн Марийн
КОНЮ 17:00
Илкестън Илкестън 1 - 0 Фрикли Атлетик Фрикли Атлетик
КОНЮ 17:00
Миклоувър Спортс Миклоувър Спортс 1 - 3 Стафорд Рейнджърс Стафорд Рейнджърс
КОНЮ 17:00
Скелмърсдейл Юнайтед Скелмърсдейл Юнайтед 0 - 6 Бъкстън Бъкстън
КОНЮ 17:00
АФК Съдбъри АФК Съдбъри 0 - 4 Хендън Хендън
КОНЮ 17:00
Лоустофт Таун Лоустофт Таун 2 - 2 Фолкестън Инвикта Фолкестън Инвикта
КОНЮ 17:00
Бърджис Хил Таун Бърджис Хил Таун 2 - 1 Кингстониън Кингстониън
ШОТ2 17:00
Брихин Сити Брихин Сити 2 - 1 Ийст Файв Ийст Файв
КОНЮ 17:00
Хароу Бъроу Хароу Бъроу 0 - 0 Стейнс Таун Стейнс Таун
КОНЮ 17:00
Лидърхед Лидърхед 1 - 0 Уингейт & Финчли Уингейт & Финчли
КОНЮ 17:00
Лейстън Лейстън 2 - 0 Уортинг Уортинг
КОНЮ 17:00
Фром Таун Фром Таун 1 - 0 Слоу Таун Слоу Таун
КОНЮ 17:00
Чиренчестър Таун Чиренчестър Таун 2 - 1 Реддич Юнайтед Реддич Юнайтед
КОНС 17:00
Юнайтед ъф Манчестър Юнайтед ъф Манчестър 0 - 3 Халифакс Таун Халифакс Таун
КОНС 17:00
Бат Сити Бат Сити 1 - 2 Уилдстоун Уилдстоун
КОНС 17:00
Бостън Юнайтед Бостън Юнайтед 2 - 0 Салфорд Сити Салфорд Сити
КОНС 17:00
Глостър Сити Глостър Сити 4 - 0 Алфретън Таун Алфретън Таун
ШОТ2 17:00
Ливингстън Ливингстън 4 - 2 Еърдриониънс Еърдриониънс
ШОТ2 17:00
Питърхед Питърхед 2 - 2 Странрар Странрар
КОНС 17:00
Маргейт Маргейт 1 - 1 Ийстбърн Бъроу Ийстбърн Бъроу
КОНС 17:00
Нънийтън Таун Нънийтън Таун 4 - 1 Филди Филди
КОНС 17:00
Стокпорт Каунти Стокпорт Каунти 2 - 1 Тамуърт Тамуърт
КОНС 17:00
Труро Сити Труро Сити 4 - 2 Уайтхоук Уайтхоук
КОНС 17:00
Уелинг Юнайтед Уелинг Юнайтед 0 - 0 Хънгърфорд Таун Хънгърфорд Таун
КОНЮ 17:00
Сторбридж Сторбридж 1 - 2 Грантхям Таун Грантхям Таун
КОНЮ 17:00
Матлок Таун Матлок Таун 3 - 0 Аштън Юнайтед Аштън Юнайтед
КОНЮ 17:00
Биглъсуейд Таун Биглъсуейд Таун 3 - 0 Дорчестър Таун Дорчестър Таун
КОНЮ 17:00
Чесхям Юнайтед Чесхям Юнайтед 1 - 3 Чипънхям Таун Чипънхям Таун
КОНЮ 17:00
Нийдхям Маркет Нийдхям Маркет 0 - 0 Хавант & Уотърлуувил Хавант & Уотърлуувил
ШОТ2 17:00
Алоа Атлетик Алоа Атлетик 2 - 2 Куинс Парк Куинс Парк
СИРЛ 17:00
Колърейн Колърейн 1 - 0 Крусейдърс Крусейдърс
СИРЛ 17:00
Портадаун Портадаун 0 - 1 Дънганън Суифтс Дънганън Суифтс
АЛЖ 17:00
МК Алжир МК Алжир 1 - 1 ЖС Кабилия ЖС Кабилия
ПОЛ1 17:00
Сандеця Нови Сонч Сандеця Нови Сонч 4 - 1 Клучборк Клучборк
АЛЖ 17:00
РК Релизане РК Релизане 2 - 0 УСМ Алжир УСМ Алжир
КОНС 17:00
Хемптън & Ричмънд Хемптън & Ричмънд 1 - 1 Ебсфлийт Юнайтед Ебсфлийт Юнайтед
СИРЛ 17:00
Клифтънвил Клифтънвил 2 - 1 Балимена Юнайтед Балимена Юнайтед
КОНЮ 17:00
Тонбридж Ейнджълс Тонбридж Ейнджълс 0 - 3 Харлоу Таун Харлоу Таун
ШОТ2 17:00
Стенхаусмюър Стенхаусмюър 0 - 3 Албиън Роувърс Албиън Роувърс
ШОТ1 17:00
Рейт Роувърс Рейт Роувърс 1 - 1 Куин ъф дъ Саут Куин ъф дъ Саут
ШОТ1 17:00
Хибърниън Хибърниън 2 - 1 Фолкърк Фолкърк
КОНЮ 17:00
Коулвил Таун Коулвил Таун 2 - 1 Уъркингтън Уъркингтън
ШОТ3 17:00
Арброут Арброут 0 - 1 Монтроуз Монтроуз
НЛП 17:00
Биглъсуейд Таун Биглъсуейд Таун 3 - 0 Дорчестър Таун Дорчестър Таун
ШОТ3 17:00
Клайд Клайд 2 - 3 Стърлинг Албиън Стърлинг Албиън
ШОТ3 17:00
Форфар Атлетик Форфар Атлетик 2 - 3 Берик Рейнджърс Берик Рейнджърс
СИРЛ 17:00
Ардс Ардс 1 - 0 Гленавон Гленавон
СИРЛ 17:00
Балинамалард Юнайтед Балинамалард Юнайтед 1 - 2 Линфилд Линфилд
КОНФ 17:05
Сътън Юнайтед Сътън Юнайтед 5 - 1 Норт Ферби Юнайтед Норт Ферби Юнайтед
ШОТ3 17:05
Единбург Сити Единбург Сити 3 - 0 Елгин Сити Елгин Сити
АНГ1 17:05
Порт Вейл Порт Вейл 0 - 0 Милтън Кийнс Донс Милтън Кийнс Донс
ШОТ1 17:05
Еър Юнайтед Еър Юнайтед 2 - 1 Дъмбартън Дъмбартън
КОНФ 17:05
Бромли Бромли 0 - 1 Честър Честър
ШОТ1 17:05
Грийнок Мортън Грийнок Мортън 0 - 1 Дънфърмлин Атлетик Дънфърмлин Атлетик
ШОТ3 17:05
Анан Атлетик Анан Атлетик 1 - 0 Каудънбийт Каудънбийт
КОНС 17:10
Уестън-Супер-Меър Уестън-Супер-Меър 1 - 3 Ийст Търък Юнайтед Ийст Търък Юнайтед
ИТЛП 17:30
Карарезе Карарезе 2 - 0 Робур Сиена Робур Сиена
ИТЛП 17:30
Порденоне Порденоне 7 - 2 Лумезане Лумезане
ИСПСБ 18:00
Лягостера - Коста Брава Лягостера - Коста Брава 1 - 1 Сабадел Сабадел
ПОЛ1 18:00
Стал Мелец Стал Мелец 2 - 1 Вигри Сувалки Вигри Сувалки
ИСПСБ 18:00
Лейоя Лейоя 1 - 2 Райо Махадаонда Райо Махадаонда
ИСПСБ 18:00
Аморебиета Аморебиета 4 - 1 Сокуеламос Сокуеламос
ЕП19 18:00
Холандия (19) Холандия (19) 2 - 0 Украйна (19) Украйна (19)
ЕП19 18:00
Турция (19) Турция (19) 2 - 1 Португалия (19) Португалия (19)
ИСПСБ 18:00
Леванте II Леванте II 0 - 1 Сагунтино Сагунтино
ИТАБ 19:00
Читадела Читадела 1 - 0 Специя Специя
СПЗЕ 19:00
Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина 5 - 0 Гибралтар Гибралтар
СПЗЕ 19:00
Швейцария Швейцария 1 - 0 Латвия Латвия
СПЗЕ 19:00
Андора Андора 0 - 0 Фарьорски острови Фарьорски острови
СПЗЕ 19:00
Кипър Кипър 0 - 0 Естония Естония
ИСП2 19:00
Алмерия Алмерия 3 - 1 Алкоркон Алкоркон
ИСП2 19:00
Нумансия Нумансия 0 - 0 Райо Валекано Райо Валекано
ИСПСБ 19:00
Мутилвера Мутилвера 0 - 0 Коруксо Коруксо
ИСПСБ 19:00
Еспаньол II Еспаньол II 0 - 2 Виляреал II Виляреал II
ИСПСБ 19:00
Валенсия II Валенсия II 0 - 4 Барселона II Барселона II
ИРЛ 19:00
Сейнт Патрикс Атлетик Сейнт Патрикс Атлетик 2 - 1 Шамрок Роувърс Шамрок Роувърс
СПЗЕ 19:00
Швеция Швеция 4 - 0 Беларус Беларус
ИРЛ 19:30
Дроида Юнайтед Дроида Юнайтед 0 - 1 Бохемианс Бохемианс
ИТЛП 19:30
Тутокуойо Тутокуойо 5 - 0 Олбия Олбия
ИТЛП 19:30
Прато Прато 1 - 3 Ливорно Ливорно
ИРЛ1 20:05
Уотърфорд Юнайтед Уотърфорд Юнайтед 2 - 0 Уексфорд Ютс Уексфорд Ютс
САЩ 20:10
Ню Инглънд Ню Инглънд 5 - 2 Минесота Юнайтед Минесота Юнайтед
АРЖБ 20:30
Фландрия Фландрия 1 - 0 Атлетико Парана Атлетико Парана
АРЖБ 21:00
Нуева Чикаго Нуева Чикаго 1 - 1 Крусеро дел Норте Крусеро дел Норте
АРЖ 21:00
Банфийлд Банфийлд 3 - 1 Унион Санта Фе Унион Санта Фе
ИСПСБ 21:00
Реал Мадрид II Реал Мадрид II 2 - 1 Баракалдо Баракалдо
АРЖ 21:05
Росарио Сентрал Росарио Сентрал 1 - 0 Тигре Тигре
ИТАБ 21:30
Беневенто Беневенто 1 - 3 Трапани Трапани
УРУГВ 21:30
Феникс Монтевидео Феникс Монтевидео 2 - 1 Ел Танке Сислей Ел Танке Сислей
ИСП2 21:30
Майорка Майорка 1 - 1 Леванте Леванте
ИТЛП 21:30
Джана Ермино Джана Ермино 3 - 1 Ренате Ренате
ИРЛ 21:30
Брей Уондърърс Брей Уондърърс 0 - 1 Лимерик Лимерик
УРУГВ 21:35
Дефенсор Спортинг Дефенсор Спортинг 2 - 2 Пенярол Пенярол
УРУГВ 21:35
Уондърърс Уондърърс 2 - 1 Бостън Ривър Бостън Ривър
УРУГВ 21:35
Рампла Хуниорс Рампла Хуниорс 0 - 3 Расинг Монтевидео Расинг Монтевидео
СПЗЕ 21:45
Люксембург Люксембург 1 - 3 Франция Франция
ИРЛ1 21:45
Атлон Таун Атлон Таун 1 - 4 Шелбърн Шелбърн
ИРЛ1 21:45
Кебинтили Кебинтили 4 - 1 Коб Рамблърс Коб Рамблърс
ИРЛ 21:45
Фин Харпс Фин Харпс 2 - 1 Слиго Роувърс Слиго Роувърс
СПЗЕ 21:45
Белгия Белгия 1 - 1 Гърция Гърция
ИСП2 21:45
Реал Овиедо Реал Овиедо 2 - 0 Херона Херона
СПЗЕ 21:45
България България 2 - 0 Холандия Холандия
СПЗЕ 21:45
Португалия Португалия 3 - 0 Унгария Унгария
ИРЛ1 21:50
ЮКД ЮКД 2 - 0 Лонгфорд Таун Лонгфорд Таун
САЩ 22:05
Ню Йорк РБ Ню Йорк РБ 0 - 0 Реал Солт Лейк Реал Солт Лейк
КОЛА 22:15
Атлетико Уила Атлетико Уила 1 - 0 Депортес Толима Депортес Толима
АРЖ 23:00
Сан Лоренсо Сан Лоренсо 3 - 0 Килмес Килмес
ЕСАЛ 23:00
Агила Агила 1 - 1 Исидро Метапан Исидро Метапан
ПАР 23:00
Насионал Асунсион Насионал Асунсион 2 - 4 Олимпия Асунсион Олимпия Асунсион
АРЖБ 23:05
Институто Институто 2 - 3 Чакарита Хуниорс Чакарита Хуниорс
ЕСАЛ 23:15
Драгон Драгон 2 - 0 УЕС УЕС
АРЖ 23:15
Химнасия Ла Плата Химнасия Ла Плата 1 - 0 Сармиенто Сармиенто