dido_cskara

Потребител dido_cskara
Точки 41.10 т.
Регистриран(а) на 24 април 2010

Статистика

Краен победител (1X2)

  • Познати срещи: 6555/11953
  • Обща успеваемост: 54.84%
  • Успеваемост за месеца: 48.78%

Над/Под Голове

  • Познати срещи: 17/27
  • Обща успеваемост: 62.96%
  • Успеваемост за месеца: -

Топ прогнози

дата П К ИТ СТ С
22 февруари Ден Бош Ден Бош 1 - 2 МВВ МВВ 2 4.38 5 +16.9
21 февруари Генк Генк 1 - 4 Славия Прага Славия Прага 2 4.18 5 +15.9
01 февруари Гоу Ахед Ийгълс Гоу Ахед Ийгълс 0 - 1 Айндховен Айндховен 2 4.11 5 +15.55

Легенда

П Прогноза
К Коефициент
ИТ Играни точки
СТ Спечелени точки
С Статус