Литекс вкара чисти три на Кайзери във втората си контрола

08:52
Литекс записа авторитетна победа с 3:0 срещу турския Кайзериспор във втората си контрола от подготвителния лагер в Холандия.

Ивелин Попов вкара първите две попадения за "оранжевите", а друг национал – Станислав Манолев оформи класическия успех на ловчанлии.

В 8-а минута след хубава солова акция на Сандриньо, бразилецът подаде на Попов и нападателят откри резултата в полза на Литекс. В 26-а Станислав Манолев с хубав пас изведе Попов на удобна позиция и голмайсторът на тима от Ловеч не сгреши – 2:0.

Последваха удобни възможности за гол и пред двете врати, но третото попадение падна чак в 88-а минута. Манолев бе точен от пряк свободен удар и оформи крайното 3:0 в полза на Литекс.

Литекс: Голубович (Тодоров), Барт, Занев, Ив. Петков (Миланов), Сандриньо, Манолев, Кишишев, Попов (85-Диего), Янев (Адриано Миранда), Дока Мадурейра (Йеленкович), Нифлор (Бодуров)