\"Орлетата\" загубиха от Пирин Гоце Делчев

16:47
Отборът на Пирин Гоце Делчев победи Пирин Благоевград с 1:2 в контрола, играна днес на стадион "Свети Петър" в Банско.

И трите попадения паднаха през първите 45 минути, като за "орлетата" бе точен Даниел Младенов в 20-а минута. Благоевградчани бяха във видимо ваканционно настроение, като на големи моменти от мача изглеждаха изморени и разконцентрирани.

Обратно, съставът от Гаце Делчев показа доста грамотен футбол и контраатаките му бяха бързи и матиращи отбраната на "орлетата". Двата отбора получиха по един червен картон, като за благоевградчани бе изгонен Галчев малко преди края на мача.

Така Пирин Благоевград загуби третата си контрола от втория етап на подготовката, като отборът се завръща днес в Благоевград за тридневна почивка, а в неделя отново се качва на лагер пак в Банско.