Роналдиньо си е същият и на 35 (видео)

11:02
Бразилската легенда Роналдиньо отговори подобаващо на появилите се слухове, че ще прекрати активната си състезателна кариера след края на сезона.

Бившият футболист на Барселона изригна с два гола при категоричната победа с 4:0 на своя Керетаро като гост над Америка в мач от мексиканското първенство. 35-годишният магьосник се появи в игра като резерва в 84-ата минута и за малкото време до края на двубоя успя да покаже класата си. В 86-ата минута той покачи на 3:0, а 6 по-късно оформи крайния резултат.

След този успех Керетаро заема 8-о място в класирането с 20 точки.