Байерн Мюнхен пак загуби (видео)

18:50
Байерн Мюнхен продължи негативната си серия, след като загуби с 1:2 като гост на борещия се за оцеляване Фрайбург в среща от предпоследния кръг в Бундеслигата.
Това е трето поредно поражение за баварците в първенството, което поставя под съмнение феърплея на колоса.

Бастиан Швайнщайгер откри резултата в 13-ата минута, но попадения на Адмир Мехмеди (33') и изгонения от Мюнхен Нилс Петерсен (89') зарадваха публиката.

16.05.2015 19:21

Има ли смисъл, някой да си дава зор, при положение, че титлата е спечелена отдавна ? Загуби, но биха Барселона на реванша.. Ясно е, че Байерн ако си дадат зор, ще пометат всеки в Германия, просто няма смисъл.

akdogg
17.05.2015 11:49

В Германия паднаха защото бяха по слаби и това е истинското лице на барса. Енрике не на празно се държеше за главата цяло второ полувреме.

akdogg
17.05.2015 11:45

Един гол от никакво положение и четири от контра атаки, в двата мача. Ти на на това ако му викаш игра?

MaLkO_LuD94
17.05.2015 10:55

На 3 победи сме от требъл пък за кое се заблуждавам не знам *beer*

kolio_vg
17.05.2015 09:07

Барса в Германие,отиде за да доотстрани Байерн,ако искаха щяха да ги бият пак,но се пазеха малко или много и за Атлетико,бяха ли решили както видя второто полувреме най-малко още 2-3 гола да мушнат на Байрям.

akdogg
16.05.2015 22:47

Ти се заблуждаваш от първия мач в Испания. Ще видиш какво представлявате срещу слабия Ювентус.

ApricotGarden
16.05.2015 19:49

Има смисъл, защото сега шансовете един измежду Хамбургер и Щутгарт да изпадне директно са големи

MaLkO_LuD94
16.05.2015 19:37

Ти още ли се заблуждаваш с тази победа срещу Барса *joking*

iskren1981
16.05.2015 19:09

Българския ЦСКА в Германия кво значение има че са шампиони незнам плащат им се колосални заплати да играят а зеха всеки мач да падат от кой ли не дано тоя ЧЕП Гуардиола земе да се уриняса по скоро сам той е виновен за толко много загуби Байерн е клуб който трябва да е на ниво всеки мач