Гришо стартира с трудна победа защитата на титлата си в Куинс

17:43
Григор Димитров започна успешно защитата на титлата си от турнира в Куинс, след като победи Сам Куери с 4-6, 6-3, 6-4 в първия си мач от надпреварата.

Вчера двамата тенисисти си размениха по един сет, преди двубоят да бъде прекъснат, заради късния час и липсата на светлина.

Днешното доиграване вървеше на сервис до 4-4, когато Гришо успя да нанесе решителния удар и да пробие съперника си.

След това българският тенисист нямаше проблем да затвори мача на собствен сервис и да стигне до успеха след час и 40 минути игра.

Във втория кръг на турнира Димитров ще се изправи срещу Жил Мюлер или Михаил Южни.