Наполи напълни кошницата на Клуб Брюж (видео)

21:48
Отборът на Наполи започна впечатляващо участието си в груповата фаза на Лига Европа, след като постигна изразителна победа с 5:0 като домакин на Клуб Брюж в мач от група "D".

Италианският тим реши двубоя още до почивката, след като вкара три безответни гола през първото полувреме. Резултатът бе открит още в 5-ата минута, когато точен бе Хосе Мария Кайехон. Последваха две бързи попадения на Дрис Мертенс, който се разписа в 18-ата и 25-ата минути. Четвъртият гол за неаполитанци бе дело на Марек Хамшик в началото на втората част. Крайният резултат оформи Кайехон, който се разписа за втори път в 77-ата минута.

В другата среща от тази група Мидтиланд се наложи като домакин над Легия Варшава с минималното 1:0.