35:0 за ЦСКА във В група, наказателната акция продължава

16:44
ЦСКА победи Рилски спортист с 3:0 в мач от осмия кръг на Югозападната В група. „Червените” запазиха баланса си от осем победи в осем мача и недопуснат гол.

Първото попадение падна в 21 минута и негов автор бе Владислав Узунов. ЦСКА получи шанс за дузпа, но Костадин Хазуров пропусна, Узунов обаче успя при добавката за 1:0. Второто попадение за ЦСКА бе дело на Самия Аясс в 45-та минута.

„Армейците” получиха втора дузпа в 72-та минута, с което Преслав Йорданов оформи крайното 3:0. След успеха си ЦСКА са с голова разлика 35-0.

Рилски спортист - ЦСКА 0:3

0:1 Владислав Узунов 21
0:2 Самир Аясс 45
0:3 Преслав Йорданов 72 д.

Състави:

Рилски спортист: 33. Гьорев, 14. Димитров, 15. Пътников, 13. Колев, 29. Тодоров, 17. Младенов, 8. Гроздин, 7. Гемеджиев (Ръсовски 59'), 10. Киров (Кралев 46'), 4. Бойчев (Додов 54'), 20. Аджов;

ЦСКА: 12. Колев, 3. Динчев, 21. Райчев, 6. Бранеков, 17. Кикарин, 13. Й. Йорданов, 6. Галчев (Витанов 77'), 14. Аясс, 22. Цветков (Попов 58'), 23. Узунов, 24. Хазуров (Йорданов 69')