Изгониха Бербатов за удар на съперник

22:36

Димитър Бербатов бе изгонен на дербито срещу АЕК в Атина 7 минути преди края. Той удари с лакет защитник на домакините. Българинът вече имаше един жълт картон в 66-ата минута.

Бербатов отново започна мача от пейката, като се появи на почивката на мястото на Циолис. Той изпусна и добро положение пред вратата на АЕК.

Атинският гранд спечели мача с 1:0 след гол на венецуелеца Роберт Варгас в 33-ата минута.

Бившият футболист на "Левски" Гари Родригес изигра цял мач за ПАОК.

Валери Домовчийски гледа от пейката как "Левадиакос" губи с 0:2 от "Панатинайкос". В състава на отбора му цял мач записа бившият защитник на ЦСКА Джексън Менди. Той получи и жълт картон.