Волсфбург съсече Гент, Дракслер вкара два (видео)

23:49
Гент загуби от Волфсбург с 2:3 на стадион "GHELAMCO арена" в първи осминафинален мач от Шампионската лига.

Главен съдия на двубоя бе норвежецът Свен Моен.

Вълците нанесоха тежък психологически удар на своя опонент, след като успяха да реализират в самия край на първата част. Плеймейкърът на Волфсбург Юлиан Дракслер попадна в прегръдките на своите съотборници след асистенция на Вейриня.

Десет минути след началото на второто полувреме отново Дракслер матира стража на Гент Селс.

Нокаутиращ удар в полза на вълците нанесе Макс Крузе в 60-та минута.

След този епизод гостите подцениха ситуацията и позволиха на Гент да стигне до два късни гола.

В 80-та минута Кумс върна едно попадение, а девет минути по-късно Колибали зарадва домакинските фенове, оформяйки по този начин и крайния резултат.

Така Гент запазиха минимални шансове преди реванша на "Фелтинс арена".