С втория отбор и без много зор Левски разби Ботев

20:49
Шампионът Левски разби с 5:0 у дома Ботев Пловдив в мач от 1-я кръг на "А" група.

"Сините" излязоха с втория състав, но това по никакъв начин не им попречи с лекота и без много усилия да надиграят съперника си.

Еньо Кръстовчев от точката на дузпата в 6-а минута откри резултата в полза на Левски. Десет по-късно след центриране от корнер и разбъркване в полето на "канарчетата", защитникът Йордан Милиев покачи на 2:0.

Тимът на Ратко Достанич доигра в тренировъчно темпо полувремето, като до края на първата част не се случи почти нищо интересно.

След почивката Левски продължи с пълната си доминация на терена и в 53-а минута вратарят на Ботев изби удар на Милиев. В 66-а минута Лусио Вагнер центрира и Дарко Тасевски с глава покачи на 3:0. Седем минути по-късно Дениран Ортега вкара четвърти гол за "сините" след центриране на Мариян Огнянов от фаул. В 77-а минута отново Ортега с глава направи разгрома на гостите пълен – 5:0 за Левски.

Левски: Петков, Генев, Кръстовчев, Бензукан, Огнянов, Ортега, Тасевски, Н.Димитров, Вагнер, Милиев, Христов

Ботев Пловдив: Р.Попов, Витанов, В.Василев, Григоров, Ангелов, Етов, Илиев, Благоев, Сталев, Ерик Кабу, Кочев

Mart0_91
08.08.2009 23:33

Стига сте се карали и заяждали за глупости :X
нека да отдадем последна почит на капитана на Еспньол Даниел Харке които по рано днес е починал от инфаркт едва на 26 години *sad* ЛЕКА МУ ПРЪСТ !!!

babka
08.08.2009 23:02

ей 4орбари я се махаите от 4ата ве утре 6те ви видим с локо пловдив

lamers_pro
08.08.2009 22:49

Вижте нещо интересно от Уикипедия-"Ахмед Доган е върл фен на футболния отбор на ЦСКА (София)." *wink* Ние сме били цигани!!ЦСКА-НАЙ-ГОЛЕМИТЕ МАНГАЛИ И ТУРЦИ!!! *smile*

Futbulfen
08.08.2009 22:39

Хубава победа на старта макар ясното на всички ни укаяно положение на Ботев. Играхме втория отбор и някой допълнения и аз лично съм доволен от представянето.Бих отличил Дениран Ортега..и все пак си мисля , че не тряа да бъде мъчен на крилото. Жалко е,че отбор с традициите на Ботев е в такова състояние , но гледам прасета тука грухтят , че сме вадили нож на умряло куче .. е добре Левски ли е виновен за гафовете на Христолов ?! Не на последно място Ратко успя да скрие отбора поне в този мач от съгледвачите на Дебрецен. Едно добро начало без значение , че потърпевш беше разпадналия се Ботев .. само Левски!

barcalevski
08.08.2009 22:04

Евала без мн зор с пове4ето резерви ги разбихме а тия беха бахти коми4ните $естита победа на вси4ки левскари

torres_228
08.08.2009 21:42

Бензукан , Ники Димитров , Ортега ,Кръстовчев ,Генев ,Милиев .. Не са всичките резерви ,но все пак 6 от 11...И естествено ,че ще се радваме СВИНЯ ! Няма да ревем.. За разлика от теб . Или ти се ядосваш ... ?! Гледай си отбора и не коментирай нашите чувства към победата на любимия Левски . Това НАЙ-МАЛКО имаш право да правиш ,разбрано ?!

sp1ky
08.08.2009 21:40

Ботев доста ще си патят с този отбор. Левски ги размаза тотално... Единственото нещо което може да ги спаси в момента - е късметът.

Kalinho
08.08.2009 21:32

чудо или нов собственик и спешна селекция *smile*

roommen
08.08.2009 21:25

Стози млад състав Ботев като нищо ще се обиграват в Б група.Ако това са им възможностите само чудо ще ги спаси от изпадане.

IDIMDI
08.08.2009 21:17

Левски разби Ботев!!!Господа редактори вие сте уникални!

exiter23
08.08.2009 21:11

Е, какво да ревем ли *lol* Много ясно, че ще се радваме като бием с 5:0, независимо кой отбор.

RichardEvans
08.08.2009 21:10

къв 2ри състав, повечето виждам са били титуляри

Cris_7
08.08.2009 21:08

Ха кво се радвате на Ботев бе говеда.. *sick* На умрело куче нож вадите ! *joking*

BoBi_Levskara
08.08.2009 20:59

То това ни стана навик да ги бием с по много на Герена.Но ако това са възможностите на Ботев не ги виждам да отлепят от последното място.Все пак чудесно е че и резервите ни имат много потенциал.Айде успех и срещу Дебрецен.САМО ЛЕВСКИ *smile*

torres_228
08.08.2009 20:57

Честито! Победата си е победа... та даже и с резервите! Добра ,комбинативна и най-вече спокойна игра с много пасове и голове... Супер !

lamers_pro
08.08.2009 20:52

Горкият БОТЕВ-преди беше славен БГ отбор а сега не могат да стигнат до вратата на Левски и имат САМО 1 чужденец в състава си състоящ се предимно от младоци!!! *wink* ВСЕ ПАК ЧЕСТИТА НИ ПОБЕДА И САМО ЛЕВСКИ ОЛЕ!!! *beer*