Дузпа в края спаси Милан от срамна загуба (видео)

18:24
Милан и Фрозиноне завършиха наравно 3:3 на "Сан Сиро" в среща от 36-я кръг на Серия А.

Главен съдия на мача бе Давиде Маса.

Гостите, които стартираха срещата на предпоследно място във временното класиране, откриха резултата още във втората минута. Паганини се разписа след асистенция на Чофани.

Минута преди почивката Крагл удвои преднината на Фрозиноне.

Три минути след началото на второто полувреме Марио Балотели пропусна дузпа.

Все пак, Милан стигна до попадение, след като Карлос Бака реализира в 50-та минута.

Четири минути по-късно обаче, Диониси възстанови преднината от два гола на Фрозиноне.

В края росонерите се хвърлиха в атака и изкопчиха точката. Първо, Лука Антонели се разписа в 74-та минута, а във втората минута на даденото от рефера продължение на редовното време Жереми Менес бе точен от бялата точка, оформяйки крайния резултат.

Българинът Александър Тонев бе на пейката на Фрозиноне, но не се появи в игра.

Omen
02.05.2016 02:30

Христо Воскресе. Зна4и този ма4 ми провали фиш за не голяма сума но двуцифрена,примамлив коефициена от 2.15 за под 2,5гола,предвид слабото представяне на милан вкащи и като цяло и на 2та отбора.Но поне другия ми фиш излезе така 4е ми направи деня, .И друго ми направи впе4еатление ,Балотели запо4на от доста време още от както беше в Пуул да изпуска дузпи,а преди това държеше рекорд първите му дузпи 29 бити и 29 вкарани, какво става с него незнам,сигурно наи-голямия пропилян талант от 15г насам,Времето му в Интер и доброто представяне на евро 2012 , му предвещаваше можеби поне 1 златна топка ,жалко наистина.

bobolino
01.05.2016 20:44

Първитв 2 гола на Фрозиноне бяха пълен шок.После канонада към вратата на гостуващия отбор не влиза и не влиза.Не играха лошо момчетата(Милан).

vale_pika555
01.05.2016 19:57

Много лошо се справят Милан , аз си мислех , че сега със срещите , които им остават със слабите отбори ще си ги вземат почти всички , те една не са взели ... Гадно ми е за тях , защото са велик клуб и като цяло трябва да се вдигнат както бяха преди

sakata_97
01.05.2016 19:43

Това на Милан вече нищо не прилича ако не се вземат мерки след края на сезона си мисля че този велик отбор ще затъва все повече и повече за съжаление*smile*

El_Fenomeno_9
01.05.2016 19:05

Кво спасила Милан , егати нелепия мач ... Трябваше да завърши поне едно 6-7 на 0 ПОНЕ , който го е заложил 1 или е фен на Милан определено не му блазя , гледах го мача скандален късмет за Фрозиноне

night_wolf1984
02.05.2016 12:26

не разбира се...можеш да си коментираш всичко...*smile*

02.05.2016 11:46

Кво да кажа за Киево - Фиорентина , нямах възможност да ги гледам , "виолетовите" нямат за какво да се борят вече в шампионата , а до колкото ги зърнах в бета през телефона ударите бяха много в тяхна ползаза гостите ... Изтъкнах тоя мач на Милан , защото няколко мача им гледах и играеха добре , но резултат никакъв , само Фио ли трябва да коментирам от Италия ?

01.05.2016 23:33

А що не кажеш за Киево-Фиорентина,ами гледаш все в чуждото канче ....нали казваше,че си пристрастен към виолетовите*wink*