Байерн и Дортмунд бият в Германия (видео)

18:27
Байерн Мюнхен победи като домакин Инголщат в мач от 3-ия кръг на германската Бундеслига. Двубоят на стадион "Алианц Арена" приключи при резултат 3:1 за състава на Карло Анчелоти.

Гостите поведоха още в 8-ата минута чрез Дарио Лескано, но Роберт Левандовски изравни набързо след само четири минути. Успехът стана факт след два гола от изстрели от около 25 метра през второто полувреме, дело на Чаби Алонсо и Рафиня. Тимът на Карло Анчелоти показа нестабилност в защита, от което съперникът не съумя да се възползва.

Борусия Дортмунд също записа домакинска победа с изразителното 6:0 над Дармщат 98.