Гришо стартира на US Open днес около 19:30 часа

11:12
Гришо стартира на US Open днес около 19:30 часа

Излезе програмата за Откритото първенство на САЩ за сряда. Двубоят на Григор Димитров и Вацлав Шафранек е втори от програмата на корт Грандстенд. Очаква се българинът и чехът да излязат на корта около 19:30 часа, ако времето позволи. По програма срещата трябваше да се изиграе във вторник, но обилният дъжд над Ню Йорк не позволи това да се случи. 

Ето и пълната програма за третия състезателен ден на US Open:

Arthur Ashe Stadium (започват в 18 ч.):
1. Южени Бушар – Евгения Родина
2. Хуан Мартин дел Потро – Хенри Лааксонен
3. Мария Шарапова – Тимеа Бабош
4. Винъс Уилямс – Осеан Доден (не преди 02,00 ч. в четвъртък)
5. Джо-Вилфрид Цонга – Денис Шаповалов

Loius Armstrong Stadium (започват в 18 ч.):
1. Елина Свитолина – Катерина Синякова
2. Ник Кирьос – Джон Милмън
3. Коко Вандеуей – Алисън Риск
4. Хьон Чунг – Джон Иснър
5. Стив Джонсън – Кайл Едмънд (не преди 23 ч.)

Grandstand (започват в 18 ч.):
1. Доминик Тийм – Алекс де Минаур (доиграване от 6-4 6-1 1-0)
2. Григор Димитров – Вацлав Шафранек
3. Светлана Кузнецова – Маркета Вондроушова
4. Дария Гаврилова – Али Кийк
5. Борна Чорич – Александър Зверев (не преди 23 ч.)

Корт №17 (започват в 18 ч.):
1. Гаел Монфис – Жереми Шарди
2. Кики Белис – Нао Хибино
3. Лука Пуй – Джаред Доналдсън
4. Флориан Майер – Марин Чилич (не преди 22 ч.)

Корт №5 (започват в 18 ч.):
1. Томаш Бердих – Райън Харисън
2. Давид Гофен – Жулиен Бенето
3. Агнешка Радванска – Петра Мартич
4. Сам Куери – Дуди Села
5. Каролине Возняцки – Екатерина Макарова (не преди 23 ч.)

Корт №10 (започват в 18:00 ч.):
1. Ришар Гаске – Леонардо Майер (доиграване)
2. Маркос Багдатис – Тейлър Фриц
3. Онс Джабер – Бриен Майнър
4. София Кенин – Саша Викъри
5. Доминика Цибулкова – Слоун Стивънс (не преди 23:00 ч.)
6. Юлия Гьоргес – Сайсай Джън

Корт №11 (започват в 18:00 ч.):
1. Кристина Младенович – Моника Никулеску (доиграване)
2. Фабио Фонини – Стефано Травалия
3. Дъстин Браун – Томаш Белучи
4. Анастасия Павлюченкова – Кристина Макхейл
5. Диего Шварцман – Янко Типсаревич (не преди 23 ч.)

Корт №12 (започват в 18:00 ч.):
1. Доналд Йънг – Максимилиан Мартерер (доиграване)
2. Татяна Мария – Ашли Кратцер
3. Филип Колшрайбер – Тим Смичек
4. Риса Озаки – Даниеле Лао
5. Кевин Андерсън – Ернест Гулбис (не преди 23 ч.)

Корт №13 (започват в 18:00 ч.):
1. Юичи Сугита – Джофри Бланкено (доиграване)
2. Тейлър Таузент – Ана Богдан
3. Фелисиано Лопес – Андрей Кузнецов
4. Петра Квитова – Ализе Корне (не преди 23 ч.)
5. Ашли Барти – Алиаксандра Саснович

Корт №14 (започват в 18:00 ч.):
1. Таро Даниел – Томи Поул
2. Седрик-Марсел Щебе – Николас Кикер
3. Анет Контавейт – Луцие Шафаржова
4. Евгени Донской – Михаил Кукушкин
5. Александра Крунич – Айла Томлянович (не преди 23 ч.)

Корт №15 (започват в 18:00 ч.):
1. Франческа Скиавоне – Кая Канепи (доиграване)
2. Виктор Троицки – Норберт Гомбос
3. Фернандо Вердаско – Вашек Поспишил
4. Елена Веснина – Ана Блинкова
5. Мария Закари – Арина Радионова (не преди 23 ч.)

Корт №16 (започват в 18:00 ч.):
1. Ян-Ленард Щруф – Александър Долгополов
2. Дениса Алертова – Ребека Петерсон
3. Венсан Мил0 – Сантиаго Хиралдо
4. Джордан Томпсън – Томас Фабиано
5. Кристина Плишкова – Магдалена Рибарикова (не преди 23 ч.)

Предстои да бъде насрочен: Гарбине Мугуруса – Ин-Ин Дуан

За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител!

Регистрация