21-годишен талант върна Реал на победния път (видео)

19:06

Реал Мадрид победи Алавес с 2:1 във Витория в мач от шести кръг на Примера дивисион.

Дани Себайос даде преднина на Белия балет в 10-ата минута, а Ману Гарсия възстанови равенството в 40-ата.

Три минути по-късно 21-годишният халф Себайос се разписа за втори път в срещата, а този гол се оказа последен в срещата.

Реал заема четвърто място в подреждането с 11 точки, изоставайки с 4 от лидера Барселона, който тази вечер гостува на Хирона. На второ място с 14 точки е Атлетико Мадрид, който по-рано днес се наложи над Севиля с 2:0.

Алавес - Реал Мадрид 1:2

0:1 Дани Себайос '10

1:1 Ману Гарсия '40

1:2 Дани Себайос '43