Тотнъм посече Реал Мадрид на "Уембли" (видео)

21:07

Тотнъм победи категорично Реал Мадрид в мач от група "H" на Шампионската лига. Двубоят на стадион "Уембли" приключи при резултат 3:1 за английския тим.

Възстановеният Хари Кейн води нападението на шпорите. Зинедин Зидан не изневери на схемата с Карим Бензема и Кристиано Роналдо в атака и Иско зад тях. Младият Ашраф Хакими отново е сред избраниците на френския специалист.

Деле Али вкара две попадения (27 и 56), а Кристиан Ериксен се разписа в 65-ата. Кристиано Роналдо запази честта на шампионите с точен шут в 80-ата минута.

Това е втора поредна загуба за белите след издънката в Примера срещу Жирона. Поражението тази вечер на "Уембли" драстично намали шансовете на Реал да завърши на първо място в групата.

Стартови състави:

Тотнъм: Лорис; Трипиер, Санчес, Алдервейрелд, Вертонген;  Дейвис, Дайър, Уинкс, Ериксен, Деле Али; Кейн

Реал Мадрид: Касийя; Ашраф, Начо, Рамос, Марсело; Модрич, Каземиро, Кроос; Иско; Бензема, Кристиано