Локо Мездра с първа победа в шампионата

20:37
Новакът в "А" футболната ни група Локомотив Мездра постигна първа победа в шампионата, след като надигра отбора на Славия. Победата за тима от Мездра дойде във 2-я кръг от родното ни първенство, а голмайстор стана Руи Мигел с попадение в 53-а минута на двубоя.

В другите две играни срещи от днешния ден в "А" група не беше излъчен победител.

Отборите на Беласица и Спартак Варна завършиха при безголово 0:0, а Локомотив Пловдив и Черноморец Бургас завършиха 1:1 в мач игран на стадион "Локомотив" в пловдивския квартал "Лаута". Попаденията отбелязаха Явор Въндев в 40-а минута за Локо и Мартин Ковачев в 59-а от дузпа за Черноморец.