Ман Юнайтед впечатли с голям обрат срещу Палас (видео)

07:55

Манчестър Юнайтед направи запомнящ се обрат от 0:2 до 3:2 в гостуването си на Кристъл Палас от 29-ия кръг на Премиър лийг.

Гостите на "Селхърст Парк" показаха голямо желание и до последната минута не се отказаха да търсят трите точки, като стигнаха до успеха с гол в добавеното време на Неманя Матич. Домакините пък има много за какво да съжаляват в този мач, след като доминираха пред първото полувреме и поведоха с гол на Андрос Таунзенд още в 11-ата минута, а след това удвоиха преднината си чрез Патрик ван Анхолт в 48-ата минута.

Едва тогава възпитаниците на Жозе Моуриньо се събудиха от летаргията и показаха истинската си класа. Крис Смолинг намали в 55-ата минута, а Ромелу Лукаку изравни в 76-ата. Големият герой обаче бе Матич, който с прекрасно попадение донесе успеха на своя тим в 92-ата минута.