Деко вкара при дебюта си за Челси

17:34
Воденият от Луиш Фелипе Сколари отбор на Челси постигна разгромна победа от 4:0 над тима на Портсмут в мач от 1-я кръг на Английската Висша лига.

Резултатът на "Стамфорд Бридж" откри Джо Коул в 12-а минута, след брилянтен пас на Михаел Балак. Головата атака за "сините" започна от новото звездно попълнение в отбора - Деко.

Никола Анелка удвои за домакините в 26-а минута на срещата, а 3:0 направи подписалият нов 5-годишен договор с Челси Франк Лампард в 45-а минута. Английският национал се разписа след изпълнение на дузпа.

Бразилецът с португалски паспорт Деко вкара красив гол в 89-а минута след изпълнение от дистанция и оформи крайното 4:0 за отбора на Луиш Фелипе Сколари.