Арсенал записа четвърта поредна победа (видео)

21:12

Арсенал записа четвърта поредна победа в първенството, след като спечели с 2:0 домакинството си на Евертън. Тимът на Унай Емери отбеляза двете попадения в рамките на три минути през второто полувреме.

Лаказет откри резултата с много красив удар, а Обамеянг удвои, въпреки че бе в засада при подаването на Рамзи. Много силен мач изигра вратаря на лондончани Петър Чех, който направи серия от спасявания.

Успехът изкачи Арсенал на шесто място в класирането с 12 точки и нещата на "Емиратс" изглеждат доста по-розови в сравнение с началото на сезона, който започна с две загуби. Евертън има 6 точки след шестия кръг и на този етап феновете на карамелите нямат поводи за оптимизъм, тъй като тимът не е играл с другите отбори от топ 6.