ЦСКА с класика срещу Септември (видео)

21:42

ЦСКА София срази Септември с 3:0 в мач от 11-ия кръг на Първа лига, който се игра на Националния стадион "Васил Левски". "Армейците" не показаха особено убедителна игра, но стигнаха без проблеми до класическа победа срещу един от аутсайдерите в елитната дивизия.

Мауридес откри резултата в 37-ата минута от дузпа, отсъдена за нарушение срещу него. Тиаго покачи на 2:0 в 64-ата минута, а това попадение сломи окончателно футболистите на Септември, които до края не успяха да създадат нищо и получиха още един гол, автор на който стана Станислав Манолев от пряк свободен удар в 92-ата минута.

ЦСКА се изравни по точки (25) с Левски, който утре посреща Славия в най-старото столично дерби. Септември претърпя осма поредна загуба и остава на предпоследното 13-о място със само 4 точки.