Милан влезе в серия от пет мача без загуба, Лацио победи Фиорентина (видео)

23:19

Милан записа втора поредна победа в Серия „А“ и пети последователен мач без поражение, като в двубой от осмия кръг се наложи с 3:1 над последния Киево. Милан вече е десети в класирането с 12 точки и мач по-малко.

Лацио продължава силното си представяне от старта на шампионата. „Орлите“ от Рим спечелиха с 1:0 като домакин на Фиорентина и с 15 точки се изравниха с втория в класирането Наполи. Точен за успеха беше Чиро Имобиле в 37-ата минута. Фиорентина е на шеста позиция с 13 точки.

Сампдория записа втора поредна победа, след като спечели с 1:0 гостуването си на Аталанта и вече са четвърти в подреждането на Серия „А“ с 14 точки, докато тимът от Бергамо е 17-и с шест, само на точка пред последните три тима в класирането.