Юве не остави шанс на Ман Юнайтед (видео)

23:58

Ювентус продължава с пълен актив в Група "Н" в Шампионската лига, след като победи с 1:0 Манчестър Юнайтед на "Олд Трафорд" в един от най-чаканите сблъсъци от груповата фаза на надпреварата.

Пауло Дибала (17') вкара единственото попадение, а Давид де Хеа се намеси няколко пъти решаващо.

Бинконерите доминираха напълно преди почивката, но през второто полувреме червените дяволи успяха да поизравнят играта и стигнаха ди една чиста възможност, дошла след удар на Пол Погба, който срещна гредата.

Голямата звезда на Юве Кристиано Роналдо този път не успя да се разпише на "Олд Трафорд", но имаше важна роля в атаката при гола, а през второто полувреме Де Хеа спаси страхотен изстрел на португалеца, който отново бе посрещнат топло от феновете на Юнайтед.