ЦСКА се разправи със Септември само за едно полувреме (видео)

22:04

ЦСКА София победи Септември с 5:1 в мач от XXIV кръг на Първа лига, който се игра на стадион "Българска армия".

Още в десетата секунда Кристиян Малинов беше фаулиран в наказателното поле и спечели дузпа, която Али Соу реализира за 1:0. В 18-та минута Жоржиньо удвои преднината ни, в 24-та Соу направи резултата класически, а пет по-късно Енрике беше точен за 4:0. Али Соу оформи хеттрика си в 74-та минута, а в последните секунди Септември стигна и до почетно попадение.

Новото попълнение в тима на червените Нуно Томаш записа своя официален дебют, а Любослав Пенев даде шанс за изява и на двама юноши - Андрей Йорданов (2001 г.) и Борислав Будинов (2000 г.), които записаха първи минути за представителния отбор на ЦСКА.