Витоша изненада Берое в Стара Загора

22:53

Витоша Бистрица си тръгна с трите точки от гостуването на Берое в среща от 25-ия кръг на Първа лига. Тигрите надвиха домакините с 1:0, а единственото попадение отбеляза Четин Садула в 55-ата минута.

Поражението не позволи на Берое да измести Ботев от четвъртото място в Първа лига. След последния съдийски сигнал викове "оставка" огласиха стадион "Берое", а скандиранията бяха насочени към наставника Александър Томаш.

При успех днес заралии можеха да изпреварят канарчетата с точка. Вчера пловдивчани завършиха наравно 0:0 в гостуването си на Черно море. В последния си мач Берое записа загуба с 1:4 като гост на Локомотив в Пловдив и нямаше право на нова грешка. Витоша пък нямаше победа в последните си пет мача, като за последно завърши 1:1 срещу Етър у дома.