Три червени картона и дузпа, но без победител между Лудогорец и Левски (видео)

20:23

Отборите на Лудогорец и Левски завършиха наравно 1:1 в мач от Шампионската група на Първа лига.

Козмин Моци откри за домакините от дузпа в 49-ата минута, а Живко Миланов изравни в 72-ата минута.

Освен това в мача в Разград имаше и три червени картона, като два от тях бяха за "орлите". Драгош Григоре (70') и Анисе (85') видяха червения цвят, а за "сините" Деян Иванов (47') бе изгонен за игра с ръка при отсъждането на дузпата в началото на втората част.

Така Лудогорец записа четвърти пореден мач без успех и трето поредно равенство, което остави тима на върха със 73 точки, но ЦСКА София има 68 точки и мач по-малко. Третият Левски пък вече има 66 точки, а след няколко дни излиза срещу "червените".