Бодуров на линия за Вечното дерби

10:29

Капитанът на ЦСКА София - Николай Бодуров, ще бъде на линия за червените за предстоящата битка с Левски София. Защитникът страдаше от контузия в адукторите, която не му позволи да вземе участие в мачовете срещу Лудогорец и Берое. Завръща се и наказаният Кристиян Малинов, който бе изгонен в дербито с Лудогорец.

Има вероятност До­бромир Митов и да остане наставник на ЦСКА през следващия сезон, стига да вземе останалите два мача до края на сезона, които са в София срещу Левски и Ботев, пише "24 часа".

Армейците спечелиха трудно с 1:0 гостуването си на Берое, за да се доближат само на точка от шампиона Лудогорец в класирането на Първа лига. Единствения гол вкара Тиаго Родригеш в 16-ата минута. През второто полувреме над всички бе вратарят Витаутас Черниаускас, който спаси няколко положения и така успя да запази резултата до края на мача и така червените спечелиха важни три точки.