Берое с трета победа над Левски за сезона (видео)

19:30

Берое победи Левски с 3:1 в мач от последния кръг на първенството.

Рубен Бригидо вкара в 28-ата минута. Мартин Камбуров в 50-ата и 88-ата добави две попадения, а Валери Божинов реализира в 71-ата минута от дузпа.

Сините излязоха с доста резерви, тъй като Николай Михайлов, Живко Миланов, Иван Горанов, Хали Тиам, Паулиньо и Станислав Костов бяха оставени да почиват за баража с Етър.

Зелените започнаха по-активно срещата и логично поведоха в резултата в 28-та минута чрез Бриджидо, който се разписа с хубав удар от въздуха. Пет минути след подновяването на играта Камбуров удвои аванса на заралии със своя гол номер 15 за сезона. Валери Божинов намали от дузпа в 70-та минута. Камбуров добави още едно попадение за крайното 3:1 със своя гол номер 219 в най-високото ниво на българския футбол.

Това бе трети успех за Берое над Левски през сезона.