ЦСКА разгроми Сливен

13:44
Във втората си среща от първенството на дублиращите отбори ЦСКА разгроми Сливен с 6:0. Срещата премина под тоталния контрол на ЦСКА, а резултата можеше да придобие много по застрашителни размери при по голяма концентрация пред гола от страна на "червените".

Новото попълнение на "армейците" Гунлаугсон откри резултата в 15-та минута.  До края на полувремето Кристиян Узунов удвои в 25-та, а Златинов направи класическото 3:0 в 35-та минута.

През второто полувреме отново Златинов се разписа в 53-та минута, след което Кямил бе точен за 5:0, след което пропусна и дузпа.

Шестият последен гол в мача бе дело на Димитър Димитров.