Класика за ЦСКА в първия мач в Австрия (видео)

07:48

ЦСКА София победи чешкия Прибрам с 3:0 в първата си контрола в Австрия. Али Соу откри резултата в 11-та минута, а Енрике беше точен в 41-та за 2:0.

На почивката бяха направени 10 промени - само Греъм Кери започна и втората част, а в игра се появиха Бусато, Жеферсон, Бодуров, Чорбаджийски, Пинто, Антов, Фабрини, Евандро, Митков и Уот. 15 минути преди края Смоленски замени Кери.

Диего Фабрини оформи класическата победа на армейците с дебютното си попадение с червената фланелка в 79-та минута.

Следващата проверка на тима ни е срещу Ференцварош в четвъртък (27 юни) от 18:00 часа австрийско (19:00 българско) време стадиона в Hochfilzen.

Състав на ЦСКА: 30. Витаутас Черниаускас, 2. Стойчо Атанасов, 24. Нуно Томаш, 28. Пламен Гълъбов, 11. Петър Занев, 15. Кристиян Малинов (к), 20. Тиаго Родригес, 7. Денис Давидов, 17. Енрике Рафаел, 8. Греъм Кери, 22. Али Соу