Берое се раздели с Никита Баранов

09:56

Берое освободи централния защитник Никита Баранов. Естонският национал бе изгонен при загубата от Арда Кърджали с 1:3. Той получи червен картон в края на първото полувреме, а след почивката кърджалийци стигнаха до обрат. Действията му са вбесили старши-треньора Александър Томаш. От Берое действаха светкавично и привлякоха Виктор Генев, информира "Тема Спорт".

Баранов дойде в началото на годината и въпреки че бе със статут на титуляр, не бе особено убедителен в доста от мачовете на тима.

Снощи “зелено-белите” победиха сателита си Миньор (Раднево) с 2:1 в контрола. Спарингът бе организиран заради сигурното ново попълнение - Генев, и каращия проби гвинеец Ибрахима Конте. Бранителят се отчете с гол, с който изравни резултата, а преди това гостите поведоха още в първите минути на срещата. Победното попадение за Берое реализира Юлиан Ненов, който бе изпробван от Томаш на върха на атаката след почивката.