Спорна дузпа лиши ЦСКА от победа над украинци, развръзката остава за реванша (видео)

22:56

ЦСКА София изигра много силен мач срещу Зоря Луганск в първа среща от третия квалификационен кръг на Лига Европа.

Мачът на стадион "Васил Левски" завърши наравно 1:1, след като домакините поведоха още в 13-та минута чрез Евандро, но минута преди почивката скандална дузпа донесе на украинците много ценен гол на чужд терен.

Решението на рефера, както и още 3-4 други негови отсъждания, не се харесаха на феновете на червените, които на няколко пъти скандираха "Мафия", включително и непосредствено след последния съдийски сигнал. Попадението на Зоря бе първо във вратата на ЦСКА София при домакинските двубои на тима в ЛЕ през този сезон, което лиши футболистите на Люпко Петрович от трети пореден успех пред родна публика.

Реваншът е на 15 август (четвъртък) от 20:00 часа на "Славутич арена" в Запорожие, Украйна.