Лудогорец и ЦСКА поделиха точките след нулево равенство в Разград (видео)

22:37

Лудогорец и ЦСКА София завършиха 0:0 в мач от петия кръг на efbet Лига. Двата тима не изиграха кой знае колко качествен двубой, с малко опасности пред вратите и постигнаха закономерно равенство.

Като цяло домакините имаха известно териториално предимство, но най-чистото положение бе в актива на червените. В 90-ата минута Тиаго излезе фронтално срещу Пламен Илиев, но вратарят на разградчани спаси изстрела на халфа.

Малко по-рано и Кешерю пропусна сам срещу вратаря. В 86-ата минута пък орлите имаха основание да получат дузпа за нарушение на Албентоса срещу Кешерю. Защитникът не прецени едно свое влизане, вдигна високо десния си крак и влезе с бутоните в рамото на румънеца, но за негов късмет реферът Драгомир Драганов остана безмълвен.

Въпреки че не победи и не изигра качествен двубой, със спечелената точка Лудогорец успя да се качи еднолично на върха в efbet Лига. Червените пък заемат 7-мо място в класирането, но са на само три точки зад лидера.