Лудогорец продължава със силните мачове в Лига Европа (видео)

22:10

Лудогорец записа втори пореден впечатляващ успех в група "Н" на Лига Европа. След като в първия си мач орлите разбиха с 5:1 като домакин ЦСКА Москва, днес играчите на Станислав Генчев пометоха с 3:0 Ференцварош при визитата си в Будапеща. Още по-впечатляващ е фактът, че тимът от Разград игра цяло полувреме с човек по-малко, след като Драгош Григоре получи два жълти картона малко преди почивката.

С два гола изненадващо се отличи бранителят Рафаел Форстър, а в самото начало на мача Джоди Лукоки откри резултата.

По този начин Лудогорец взе подобаващ реванш за двете си загуби от Фради преди около три месеца. Тогава двата тима се срещнаха един срещу друг в квалификациите на Шампионската лига, като унгарците победиха на два пъти.

С днешния си успех Лудогорец остава на лидерската позиция с актив от шест точки. В другия мач от групата Еспаньол победи ЦСКА Москва като гост и е с четири точки. Ференцварош остава с една, а руснаците са без актив до момента.