Гол на Сон не стигна на Тотнъм, Шефилд Юнайтед изкопчи точка от "шпорите" (видео)

19:09

Тотнъм записа пети пореден шампионатен мач без победа. Този път отборът на Маурисио Почетино не успя да преодолее съпротивата на новака Шефилд Юнайтед, като срещата завърши 1:1 в Лондон.

Хюн-Мин Сон откри резултата през второто полувреме, но гостите стигнаха до изравняване 12 минути преди края след попадение на Джордж Балдок. Малко преди изравняването попадение на Шефилд Юнайтед бе отменено заради засада.

След поредния разочароващ резултат "шпорите" са 12-ти в класирането и след всеки изминал кръг се отдалечават от топ 4. Шефилд Юнайтед пък се представя доста над очакванията, като в момента е пети.