Отново българско присъствие в най-красивите голове на десетилетието във Висшата лига (част II)

13:47

Вчера в официалния канал в Ютюб на Висшата лига беше публикувана компилация с едни от най-красивите голове за отминаващото десетилетие. За наша радост имаше и българско присъствие - Димитър Бербатов с голове, отбелязани през периода му в  Манчестър Юнайтед

Преди броени минути беше пусната и втора част с нова порция прекрасни попадения, като и тук не мина без роден представител. Бившият капитан на националния Стилян Петров ,с гол за Астън Вила, намери място сред елитната компания на топ стрелците на най-популярното клубно първенство в света.