Милан сътвори феноменален обрат срещу Ювентус (видео)

09:52

Милан победи Ювентус с 4:2 в страхотен сблъсък на "Джузепе Меаца" от 31-ия кръг на Серия "А". Двата тима изиграха много вълнуващ двубой, като особено впечатляващо бе второто полувреме, когато паднаха и шестте гола.

Гостите взеха преднина от две попадения след точни изстрели на Адриен Рабио в 47-ата и Кристиано Роналдо в 53-ата минута."Росонерите" обаче направиха фамозен обрат за пет минути чрез Златан Ибрахимович от дузпа в 62-ата минута, Франк Кесие в 66-ата и Рафаел Леао в 67-ата минута. Точка на спора сложи Анте Ребич в 80-ата минута, вкарвайки четвъртото попадение за домакините.

Така Милан спря серията от 7 поредни победи на "бианконерите" и запази интригата за Скудетото, тъй като с успех днес торинци можеха да се откъснат на 10 точки пред втория Лацио, който по-рано тази вечер загуби с 1:2 от Лече.