Пестелива Барса вкара само един на Алмерия

22:53
Барселона победи Алмерия на "Камп Ноу" с минималното 1:0 в мач от 6-я кръг на испанската Примера.

Младата надежда Педро Родригес в 31-а минута отбеляза победното попадение за шампионите.

Успехът е шести пореден за "каталунците" в шампионата. Тимът на Хосеп Гуардиола оглавява временното класиране преди утрешното дерби между Севиля и Реал Мадрид.

Ето и съставите на двата отбора:

Барселона: Валдес, Алвеш, Маркес, Пуйол, Максуел, Бускетс, Шави, Иниеста, Педро, Ибрахимович, Меси

Алмерия: Диего, Михаел, Акасиете, Пелегрино, Сисма, Ортис, Бернандело, Гилерме, Крусат, Уче

В другия мач от Испания, игран по-рано днес, Депортиво Ла Коруня победи Тенерифе като гост с 1:0. Диего Колото в 61-а минута бе автор на единствения гол в срещата.

keeNeon
04.10.2009 14:41

Cris_7, кво Депортиво бе, образовай се малко!

04.10.2009 06:39

вчера четох тук една статия как се изказвали коментаторите и футболистите, а сега виждам че даже хората от сайта, които уж трябва да знаят какво се пише тук правят същото.. тая дума "пестелив" я виждам на всяка тема където даден отбор, който се очаква да бие с много го прави само с 1-2 гола. Тва сигурно е новия "синоним" на измъчена победа *sick* който е гледал мача знае защо Барса беше пестелива, трудно се играе срещу 10 защитника били те и продавачи на моркови *joking*

Barca_fen112
04.10.2009 00:02

GodOfHatred то по тая логика и Левски треаше да завърши 4на4 с Лацио ма не стана.Тва бориха и заслужавали точката нищо не означава след като имат 1 точен изтрел към вратата а Барса владееше топката 75 процента от мача и ги съсипа от истрели .Макар ,че след гола те спряха да играят ,ако на тва му викаш мъка...оК *sick*