Буря прекъсна първата контрола на ЦСКА София

21:42

ЦСКА София победи с 2:0 Пирин 1922 Благоевград в контролна футболна среща, продължила 45 минути. Головете за червените вкараха Енрике Рафаел и Али Соу, а двубоят бе прекратен на полувремето заради бурята в София.

Енрике даде аванс на червените в 38-та минута, след като открадна една топка в центъра и с мощен удар под гредата отбеляза. Али Соу удвои три по-късно след шут от границата в наказателното поле, рикоширал в тялото на защитник на гостите. За "червените" първи минути записаха новите попълнения Юрген Матей, Амос Юга и Юнус Санкаре.

Двубоят бе прекратен на почивката заради силната буря над София, а теренът на ст. "Българска армия" бе обилно наводнен, заради което подновяването на играта не бе възможно.