Краев с нов гол и много силен мач за Мидтиланд (видео)

12:23

Българският национал Божидар Краев осигури втората победа на Мидтиланд в третия кръг на датското първенство, след като вкара за крайното 1:0 срещу Рандерс в 6-ата минута. С този успех участникът в Шампионската лига събра 6 точки, колкото има и намиращият се на върха с мач по-малко отбор на Брьондби.

Краев завърши атака от ляво, като Николас Дюр овладя топката на аутлинията и я върна на 10-ия метър. Там Краев я пое, елиминира един бранител и от малък ъгъл наказа вратаря на гостите Патрик Карлгрен. Бившият играч на Левски игра пълни 90 минути.

Пред Краев имаше още две възможности да вкара, като особено чиста беше ситуацията в 72-ата минута, но 23-годишният български нападател не беше прецизен.

В средата на следващата седмица Мидтиланд ще приеме Славия (Прага) в реванш от плейофите на Шампионската лига. Първата среща в Чехия завърши 0:0.

МИДТИЛАНД - РАНДЕРС 1:0

1:0 Б. Краев (6)