Бензема: Не подавайте на Винисиус, той играе срещу нас

16:09

Френският телевизионен канал "Телефуут" разпространи скандално видео от тунела на "Борусия Парк" на почивката на двубоя между Борусия Мьонхенгладбах и Реал Мадрид. В него въпросната медия разкрива интересни думи на голмайстора на "белите" Карим Бензема към неговия съотборник и сънародник Ферлан Менди. Нападателят изразява недоволството си от действията на партньора си в атака Винисиус Жуниор и призовата топката да не бъде подавана към бразилеца.

"Той прави каквото си иска. Не му подавайте, братко. Кълна се, че той играе срещу нас", казва Бензема на Менди по адрес на Винисиус.

Според статистиката за второто полувреме Менди е подал на Винисиус три пъти, докато обратното се е случило девет пъти. Бразилецът бе заменен в 70-ата минута при резултат 2:0 в полза на германския тим. На мястото му влезе Еден Азар. Впоследствие Реал стигна до точката след късни голове на Бензема и Каземиро.