Прекратиха Лудогорец II - Нефтохимик при 2:0, гостите останаха с по-малко от 7 играчи на терена

17:43

При резултат 2:0 за Лудогорец II бе прекратен мачът на "орлите" с Нефтохимик (Бургас)

Двубоят от  XVI кръг на първенството във Втора лига започна в 14 часа на стадион "Гнездо на орли". Гостите стартираха със състав от 7 играчи, какъвто според правилника е минимумът, за да се проведе една футболна среща.

Разградчани поведоха в 5-та минута с гол на Ерол Дост. В 6-та минута Георги Чукалов направи 2:0. Две минути по-късно Генчо Далев от Нефтохимик получи контузия и след като стана ясно, че няма да може да продължи, мачът бе прекратен в 10-та минута.

Както е известно, бургаският клуб е раздиран от сътресения, след като играчите на тима отказаха да пътуват за Разград заради забавени възнаграждения, което наложи да бъдат заменени с юноши на клуба.