Леверкузен вкара 5 на Хофенхайм, Вердер се дъни

18:34
Българските футболисти на германския първодивизионен Енерги Котбус Димитър Рангелов и Станислав Ангелов играха цял мач при домакинската загуба на техния тим от Борусия Дортмунд с 0:1. Единственото попадение в срещата отбеляза Суботич в 45-а минута.

Байер Леверкузен пък разби тима на Хофенхайм. Още е 8-а минута Карим Хаги откри резултата за бившия отбор на Димитър Бербатов, а 10 по-късно Мануел Фридрих удвои за "аспирините". В 21-а минута Ибишевич вкара за Хофенхайм, а в 35-а Кислинг направи 3:1 за домакините. След почивката нещата не се промениха особено и Барнета в 83-а и Кислинг в 87-а минути вкараха още два гола за Леверкузен, а второто попадение за гостите отбеляза Ибишевич в 58-а минута от дузпа.