Байерн Мюнхен наказа Херта

20:54
Германският шампион Байерн Мюнхен постигна първата си победа през този сезон в Бундеслигата. "Баварците" победиха като домакини отбора на Херта Берлин с убедителното 4:1 в среща от третия кръг на първенството на Германия.

Победата бе и първи успех в шампионата на навия старши треньор на тима Юрген Клинсман.

Резултатът откри италианския нападател на Байерн Лука Тони в 12-а минута на срещата. През втората част на мача за домакините точни бяха Филип Лам в 54-а минута, Швайнщайгер в 57-а от дузпа и Мирослав Клозе в 70а- минута.

Почетното попадениe за Херта бе дело на Пантелич 5 минути преди края на срещата.

Отборът на Щутгарт пък победи Хановер с 2:0 в другия мач от днешната програма в Бундеслигата.