"Соколите" с втори пореден успех

21:50

Спартак Варна спечели с 2:1 домакинството си на Струмска слава, като по този начин "соколите" записаха втора победа от два мача във Втора лига. Отличен мач за тима от Морската столица записа Мехмед Сабри, който беше сред най-дейните на терена.

Преди почивката двата отбора си размениха по една греда, а в 33-ата минута Сабри засече подаване отляво на Виктор Митев и откри резултата. Последва нова възможност пред деветката на Спартак, но нападателят я пропусна. В 49-ата минута Славата достигна до 1:1 чрез Борис Иванов, който направи великолепен рейд през половината игрище.

В 64-ата минута обаче Архан Исуф посрещна топката след ъглов удар и "соколите" отново излязоха напред в резултата. След това капитанът на варненци Янчо Андреев пропусна от изгодна позиция, а пък Румен Сандев от гостите от Радомир беше закаран в болница заради пукната вежда.