Оливие Жиру с голов дебют за Милан (видео)

07:19

Френският нападател Оливие Жиру дебютира с гол за Милан в контролата срещу Ница, завършила 1:1. “Росонерите” излязоха на терена на "Алианц Ривиера" без някои основни фигури.

Франк Кесие все още е на олимпийските игри с отбора на Кот д’Ивоар, а Златан Ибрахимович е контузен. Домакините от Ница първи стигнаха до гол в 59-ата минута, когато получиха право да изпълнят пресилена дузпа след съприкосновение на Раде Крунич и Ндойе.

Зад топката застана Амин Гуири, който откри. Влезлият като резерва само четири минути по-късно Оливие Жиру обаче изравни буквално с първото си докосване до топката, след като с глава засече центриране на Саму Кастийехо.

Малко по-късно бившият нападател на Челси можеше да направи обрата пълен, но не успя да се възползва от подаване на Андреа Конти.