Минесота Юнайтед разгроми Евертън (видео)

08:21

Евертън продължава да разочарова сериозно с представянето си в летните си контроли до момента. "Карамелите" допуснаха втора поредна загуба, като този път тя бе доста фрапираща. Мърсисайдци паднаха с 0:4 и във втория си мач от предсезонното си турне в САЩ срещу Минесота Юнайтед. Двубоят се проведе на "Алианц Фийлд" в Сейнт Пол.

Емануел Рейносо откри резултата за американците от дузпа в 18-ата минута, а Джеймс Тарковски си отбеляза автогол и удвои резултата в 32-рата минута. Третото попадение бе дело на Луис Амария в 36-ата минута, а крайното 4:0 оформи Абу Данлади в 78-ата минута.

Това е втора поредна загуба за Евертън след поражението от Арсенал (0:2) преди няколко дни. Освен че допускат много голове във вратата си възпитаниците на Франк Лампард все още нямат и отбелязан гол.

Следващата проверка на Евертън е с Блекпул на 24 юли.